Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy facebookos cikknél ami a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy facebookos cikknél ami a régi világot sirta vissza?

Figyelt kérdés

Oda irta alá egy nő,attõl mert egy nő több fęrfival is volt nem curva(szerintem se,a cikkíró se azt írta)meg hogy a sex nagyon fontos,kb mint az êtel,hozzátartozik az élethez,akkor higy van az hogy ha én szóvá teszem hogy 40 hez közeledve még nem volt nőm és ez zavar,jön a :ott a kēt kezed,sexfüggő elmebeteg,stb.


Egyébként rengeteg sexfüggő férfi van,70 éves nőknek küldenek péniszes képet,meg ilyesmik


ma 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi kérdés mert nem igen értem mit akarsz megtudni ?
ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az hogy a sex kell,jár,az csak a nőkre vonatkozik?
ma 11:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Én beadtam chat gpt-nek mert én sem értettem.


“ A kérdés valószínűleg a következő lehet: Miért van az, hogy míg egy nő szexuális életét normálisnak és természetesnek tartják, addig egy férfit, aki hasonló problémát vagy vágyat fogalmaz meg, gyakran elítélnek, és különböző negatív jelzőkkel illetnek (pl. "szexfüggő", "elmebeteg")?


Ez a kérdés a társadalmi normák és a nemek szexuális életével kapcsolatos kettős mércére mutat rá.”


Egy fokkal értelmesebb így.


De nyilván nem

ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát a társadalmi norma az,hogy a nők könnyen jutnak sexhez,illetve hogy nekik ez kell,jobban érthető,mintha egy incel akarna,azt még furcsálják is,tegnap volt egy hirdetés,egy ágyat reklámozott egy áruház,rajta feküdt egy izmos szépfiju,ott nyáladzodtak a nyugdijas nők
ma 11:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért férfiként is szexhez lehet jutni. Nem olyan bonyolult csak csajozni kell tudni. Az incel meg egy önsajnáltatási forma. Enged el bro
ma 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért nem jutsz nőhöz, mert retardált vagy? A fogalmazásmódodból ez jön le…
ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sok retardáltnak van nője
ma 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!