Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak miért ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért ennyire undorítóak?

Figyelt kérdés

Megnéztem a trónok harcát és hát a benne szereplő férfiak undorítóak voltak csak a farkuk irányította őket


Teon Tirion ők ketten voltak a legnagyobb ösztön állatok, komolyan egy napot nem bírnak ki hogy ne használják a farkukat???


Amikor ramsay levágta teonnak a ,,játékszerét" nem sajnáltam inkább örültem hogy nem lesz már többé neki mondjuk az a ramsay is egy rohadék volt


Amikor tirion is 4nővel nyomta az elején konkrétan hányingerem lett ennyire nem tudnak gondolkodni csak a farkuk a fontos??!


És azt tapasztalom hogy nagyon sok férfi a mai világban is csak a farkával gondolkodik


Undorítóak a férfiak


19L



tegnap 21:47
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm 19es hogy fiú létedre egyet értesz velem
tegnap 23:12
 22/29 anonim ***** válasza:
23%
19-es vagyok. Én nem néztem ezt a sorozatot sem, igazából unom hogy minden ekörül forog, más dolgok is érdekelnek.
tegnap 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, és ma mindketten visszaírtak, akikre ráírtam.
tegnap 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
🤣🤣
tegnap 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Na. A nagy élet tapasztalattal megáldott kiscsaj feljött anonim degradálni a pasikat.


Nem láttam a Trónok Harcát de nem is nézek ilyen szennyet.


Viszont ahogy a férfiak közt, úgy a nők közt is van igencsak undorító egyed. Ezzel a gondolkozásoddal meg az te is közéjük sorolható vagy.

ma 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Puncim,vár a Rosszlányok.hu,az a nekedvaló oldal!Vagy onnan jöttél?Esetleg Onlyfans?
ma 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Mégis a nők a hűtlenebbek.
ma 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 menta34 ***** válasza:

Kérdező a férfiak szexuális ösztöne természetes dolog. Valószínűleg te sem az ösztönt tartod undorítónak, hanem azt amikor csak az állatias ösztön irányítja őket minden ész, érzelem és gondolkodás nélkül. Azért a legtöbb férfi messze nem úgy él ahogy az állatias ösztönei hajtanák, de még épp ésszel nem is vágyik rá. Tipikusan jellemző egyébként ha nézed a filmeket vagy olvasod a celeb híreket, hogy a sok pénzzel, hatalommal, trónnal birodalommal, stb. bazi nagy jóléttel élők sokkal inkább állatias ösztöneiknek élnek, mint az átlag emberek.


(Vicces, hogy közben mégis a celebekre csorog a nők nyála)

ma 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Sajnos, vagy nem sajnos, ez van. Érző lények vagyunk, de a hormonok úgy 15-20 körül úgy elboritanak mindent, hogy szinte csak ez létezik. Régen volt már, de volt olyan, hogy a buszon ülve, a semmitől beindult a dolog és teljesen abszurd dolgokat fantáziátlam. Ez nem jelenti, hogy nem érdekel bennünket semmi más. Egyáltalán. De a beindulás kb teljesen kontrollalhatatlan. De úgy kb 40 körül kezdenek lenyugodni a dolgok, én úgy látom, férfiként addigra már bőven van hobbi, vagy bármi, ami lefoglal, amire büszke vagyok, kevésbé hajt, hogy mindent és mindenkit...ebben az életkorban már az ember el tud köteleződni. Vagy egyszerűen fogadd el, hogy ilyenek a fiatal férfiak és hagyd magad egy mellett kibontakozni okosan. Nem olyan undorító dolog egy embernek átadni magad, egy emberrel felfedezéseket tenni, egy film miatt szerintem kár lenne, ha ezt az általános következtetést vonnád le, de tény, hogy nem egyszerű megtalálni azt az egy embert. Sok sikert!
ma 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!