Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sejted mi volt az, ami miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sejted mi volt az, ami miatt cuckold élvező lettél?Ha igen, mi volt az?

Figyelt kérdés

Nálam tuti több dolog játszott közre.


1. Legjobb barátom anyukája, akiknél sok időt töltöttem, rendszeresen csalta a férjét.

2. A kertváros utolsó utcájában laktam és rendszeresen oda jártak a helyi szórakozóhelyről kefélni, aminek nem egyszer tanúja voltam, ráadásul ott is volt nem egy megcsalás.

3. Engem is csaltak meg, ráadásul úgy, hogy sikerült úgy kinyalnom a menyasszonyom, hogy előtte kefélték, de bele nem ment a másik pasi.


szept. 28. 13:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem régóta teóriám, hogy alapvetően két okra vezethető vissza az ilyen hajlam. Az egyik az nagyjából ez, amit írsz, azaz ha az illető átélt konkrétan megcsalást, vagy legalábbis valami ahhoz hasonló szituációt, például az általa kiszemelt csaj végül egy másik sráccal jött össze. A másik meg az, amikor valaki nem tud úgy teljesíteni az ágyban, vagy mert elsül mindig túl hamar, vagy a farka túl kicsi hozzá, vagy nem áll fel rendesen, és látja, hogy a párja nem elégül ki rendesen, és ez frusztrálja.
szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A haverokkal rendszeresen olyan nőket kerestünk akikről tudtuk,hogy benne vannak a többesben. A látvány nagyon felizgatott. A feleségemet is igy ismertem meg, közös beszerzés volt de nálam maradt.
okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól írják többen, van egy "élmény", a megcsalva lenni, és ez végül is elvezethet a cuckold vágyhoz. Engem, aki megcsalt, persze ez már jó régen volt, nagyon jó, és csinos nő volt. Tudtam, hogy meg csal, de benne szerettem volna maradni a "box"-ban. Most viszont már nem megy a szex, hajlandó lennék engedni.
okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!