Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon, hogy tud napi 4-szer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon, hogy tud napi 4-szer szexelni Zdroba Patrik és Bádoki Bettina? (Ők nyilatkozták)

Figyelt kérdés

ma 06:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ma 06:14
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Azt em tudok de jó lenne egy olyan pasi aki napi 4 szer megdug
ma 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 VadApuci ***** válasza:
Biztos sok a szabadidejük, mer 4 együtlét, az azért nem kevés idő, ha nem csak durr bele, és kész is ;)
ma 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De a pasi is, hogy bírja a minimum napi 4-et?
ma 06:19
 5/14 VadApuci ***** válasza:
53%
egy egészséges pasi simán bír 4-et egy nap
ma 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Meg mennyi gumi kelhet, huhu🤣
ma 06:22
 7/14 VadApuci ***** válasza:
100%
az nem feltétlenül szükséges, de igen
ma 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár az én pasim is ilyen lenne hogy bír napi 4 menetet. 1 szex van az is 2 perc vagy még annyi sem
ma 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
24 óraban 4 darab 2-3 perces, akármelyik cigiszünetbe belefér...
ma 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Biztos van egy kis szépítés is a sztoriban, vagy nem is kicsi. Amúgy kiváncsiságból megnéztem, hány éves a srác, meglepődve látom hogy 32 már. Olyan 25 éves koromig én is kitudtam erőltetni 4 menetet, volt is rá példa, hogy sikerült egy éjszaka alatt, de olyan volt a csaj is akivel csináltam, hogy kihozta belőlem a maximumot (hozzáteszem a 3 és 4 menetnél már nem volt betonkemény). De most 30 évesen már az sem megy könnyen, ha pl kiverem reggel, vagy délben, aztán este úgy alakul, hogy mégis lesz szex a barátnőmmel, már nem úgy áll, szóval a napi 2 élvezés is nehezen megy. Mondjuk nekünk elég is egy menet, abban az egy menetben benne van minden ami kell, a barátnőm is kielégül rendesen, nem kívánja még 3x utána :)
ma 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!