Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők mennyire ri.ancok? mik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire ri.ancok? mik a tapasztalaitok, nők és pasik élményeire is kíváncsi vagyok. a pasikat nem szídják emiatt. ha ők megtehetnék akkor ... de a nők mennyire beválalosok? leírnátok pár extrémebb élményeiteket

Figyelt kérdés
folyton rosszat mondanak a nőkre, hogy kicsapongók. de ettől függetlenől ők mennyire beválalosok. nők miket csináltatok a legvadabb korszakotokban?
ma 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legvadabb korszakom a korai huszas éveimben volt, szexbulikra és orgiákra jártam, kb függő lettem. Ahhoz képest ma apáca vagyok... 😂
ma 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 és le lehet szokni, vagy még mindig tart a függösék, csak vissza fogod magad, mennyi időbe telt erről leszokni. a többi nőtől is kérdezném ezt akik aktívak voltak. vagy ezután már nem leszel a régi?
ma 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is csináltam elég durva dolgokat, viszonylag rövid időn belül rengeteg férfival feküdtem le, amit mára már bánok. Viszont viszonylag hamar, kb fél év alatt kiéltem magam és lenyugodtam. Utána kb 1,5 évig a szexre sem bírtam gondolni.

N

ma 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Szerintem meg jól tetted.

ma 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3 miért bántad meg, mert a társadalom elitél érte, és miért tetted meg?

én pasiként nem bánnám meg, vagy is szerintem. még nem történt meg

ma 21:03
 6/6 anonim ***** válasza:

#5: azért, mert rengetegen beszéltek rólam a hátam mögött. Meg azért, mert sok nős férfival is lefeküdtem, amiért ma már szembe tudnám magam köpni. Utálok a mai napig végig menni úgy az utcán, hogy kb 100%, hogy összefutok valamelyikkel aznap. Az meg méggázabb, ha a feleségével és a gyerekeivel van épp…

Meg azért is, mert ezen kívül tettem pár dolgot, amire nem vagyok büszke, nekem az az értékrendembe nem fér bele. Amikor megtettem, másnapra mindig bűntudatom volt. Aztán eljött a következő hétvége, mentem ugyan úgy bulizni, és kezdődött elölről…

#3 voltam.

ma 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!