Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok tényleg néha kibújik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok tényleg néha kibújik belőletek a kisördög és szándékosan mutattok egy melltartó vagy bugyi nélküli villantást?

Figyelt kérdés
A szomszéd csaj elvált és a fűnyírója javításra szorult .Át hívott nézzem meg vagy ha nem lesz jó adjam kölcsön az enyémet .Egy trikó volt rajta jó lezser amikor előre hajolt mind a két picit logos de szép hegyes cicijét láttam :)

szept. 27. 06:46
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Akkor elhatároztam hogy addig nem nyugszom amíg nem látom teljesen meztelenül :)2.5 év volt de jól jelzett a kapás jelző 😂Egy gyere át pár italra estéből egy reggelig tartó igen aktív párosodást hajtottunk végre :)
szept. 27. 12:51
 22/27 anonim ***** válasza:
#21 Ez az amiről álmodozol ! Ilyen mint te, vizet se vihet neki !!!
szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Minden nő csinál ilyet, ki sokszor, ki ritkábban.
szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Ha-ha-ha!21Ez azért most oda vágott 😂
szept. 27. 13:01
 25/27 anonim ***** válasza:

#22

Vannak ilyen nők, amikor társas házban laktam felhívott egy csaj, hogy a radiátorát nézzem meg, cicit mutogatott folyamatosan, majd a mosógépét is elkezdte mutogatni akkor meg a fenekét nyomta az arcomba.

Volt párja, ráadásul mondta is, hogy lehet nemsoká a párja is hazaér és a radiátor termosztát állítást mondjam el neki is, szóval nem feltétlen azért csinálta, hogy megdugjam.

szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#25

Úgy értem a cici mutogatást, hogy egy lenge bő polóban volt és minden behajoláskor láttam teljesen a melleit.

szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Igen szoktam így flörtölni..N
szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!