Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A roma csajok mennyire beválla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A roma csajok mennyire bevállalósak?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, az majdnem minden este ott van a vonaton. Elég putris, sinter kinézete van, de nekem

valahogy bejön. Kéregetni is szokott cigit is, és pénzt is, meg is mondja hogy drogra kell neki. Pár ezerért szerintetek megkérdezhetem, hogy egy kis kézi munkát vállal-e?


Nem tudom hogy mit reagálna rá. A sima visszautasítás nem lenne gond, ha felkapná a vizet oszt kikarmolna az már nagyobb gond lenne.



tegnap 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 5ért meg is dugattyúzhatod
ma 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha lejmolos, akkor a pénznyelvén tudsz vele beszélni. Persze 20k-t fog kérni szemrebbenés nélkül, megmondod neki, hogy 5k-d van csak. Azért simán leránt.
ma 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LakatosAlandelon ***** válasza:
Megint az általánosítás... Ezt így nagyon leegyszerűsíted, hogy roma csajok. Van az a kategória, akinek még udvarolni is engedéllyel tudsz, meg eleve a lány se menne bele még csak az udvarlásba se szülei engedélye nélkül, hiába tetszel neki, és van az a kategória, akit tényleg vihetsz pár ezer forintért is. Akit leirtal, annál valószínű sikerrel jársz, de ugy probalkozz, ha nem tetszik neki, és baj lehet belőle, legyen időd menekülni. Nehogy egy komplett cigány telep támadjon rád.
ma 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vonaton lenne a dolog.
ma 00:45
 5/7 LakatosAlandelon ***** válasza:
Ha van mellette barátnő, vagy akárki, nem fog belemenni. Sőt, neked is támadnak. Egyedül legyen, ha megprobalod.
ma 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mennyi az esélye hogy megtörténik a dolog, aztán kitalálja hogy én erőszakoskodtam vele és megpróbál megzsarolni?
ma 01:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Roma nővel ne csinálj ilyet, mert mindenképp te ütöd meg a bokád.

Ja és ne általánosíts.

ma 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!