Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rasszista vagyok amiért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rasszista vagyok amiért nem akarok cigány lányokat dugni?

Figyelt kérdés
Valóban köztük pár szép, de ha nem vagyok kanos elborzasztanak, mert tényleg gusztustalanak… if u know u know

szept. 11. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Én sem tekintek rájuk nőként, mondhatni rasszizmusnak igen, de én a négerekre is ugyanígy tekintek. Viszont pl az ázsiai csajok izgatnak.

Adott rassz, népcsoport izgató, másik gusztustalan számunkra, ez teljesen normális.

szept. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagy emiatt rasszista, ez egy személyes preferencia, ami teljesen érthető. Én se érnék cigány férfihoz.
szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Azt senki sem várhatja el, hogy annyira toleráns legyél a neked nem tetsző emberekkel, hogy még szexuálisan is kívánd őket.
szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Ha engem elfogadnának, tőlem minden szeretetet megkapnának.
szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Én velük szerettem dugni, vagy beképzeltem vagy nem tudom de nagyon forró volt a puncijuk kb 13 cigány csaj után mondom ezt, én szeretem a kurvás cigány lányokat. De csak szexre, amúgy nsgyon más az értékrend
szept. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Én izgatónak tartom némelyiket, de legfeljebb alkalmiban lennék benne, mert a családjukkal nem szeretnék találkozni.
szept. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Inkább realista. Látod, hogy a külső nem minden.
szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Szexuálisan nagyon jók tudnak lenni.

A modoruk, a viselkedésük és az egész kultúrájuk már egy más dolog! f.

szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Én voltam kapcsolatban cigány lánnyal.


Életem legjobb döntése volt, hogy bele vágtam, de màr vége, de nem etnikai okai voltak.


4 évig tartott, a szex egyértelmüen vele volt a legjobb.


Nem tudom megindokolni, hogy miért, de így van.


Pedig voltam màr 18-46- ig magyar, erdélyi, román, ukrán csajokkal, nőkkel, de mindet verte.

szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gabor49 ***** válasza:
40%
pedig a legjobbak a ciganycsajok
szept. 12. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!