Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rasszista vagyok amiért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rasszista vagyok amiért nem akarok cigány lányokat dugni?

Figyelt kérdés
Valóban köztük pár szép, de ha nem vagyok kanos elborzasztanak, mert tényleg gusztustalanak… if u know u know

szept. 11. 18:02
1 2
 11/12 anonim válasza:
51%

Szerintem inkább céltudatos. Tudok mit akarsz és mit nem akarsz.

Szerintem attól még pl. német nőkkel nem akarsz szexel, az nem jelenti azt, hogy utálod a németeket.

szept. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%
Amennyiben kizárólag a származása miatt nem akarsz vele dugni, igen. Pl ha egy nő nagyon tetszik és úgy tudod, hogy olasz és amikor kiderül, hogy cigány akkor mégsem kell, az már súrolja a rasszizmus határát. Ha egyszerűen csak nem jönnek be az ilyen küllemű nők az csak egyéni preferencia.
szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!