Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Segítséget kérnék óvszervásárl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérnék óvszervásárláshoz nőként?

Figyelt kérdés
Análhoz szeretnék venni óvszert, mivel ami eddig volt itthon, az kicsi a páromra. (Amúgy nem használunk gumit, még mielőtt valaki elkezdené, hogy eddig nem tűnt-e fel, hogy kicsi. Nem védekezünk.) Neki nem lesz ideje elmenni holnap vagy szombat napközben, nekem van, de nem tudom mekkorát vegyek. Eddig sima normál 53mm volt itthon, de nagyon kicsi rá. Az 58mm néztem ki, de a kettő közt mekkora eltérés van méretileg? Kb 15cm a farka kerülete, kb 5cm vastag. Ez az 58mm jó lenne rá? Az 53mm és 58mm között mennyi a különbség? Kérlek normálisan válaszoljatok és segítsetek! Sos helyzet! :D
tegnap 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
5mm a különbség😃 Viccet felre téve ki kell próbálni, esetleg venni kell egyel nagyobbat is és amelyik jobb azt kell használni. Sajnos ez ilyen, próbálgatni kell, mindenkinek más jo! F
tegnap 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 5 cm átmérőjű a kapitány akkor a sima 53-asnak is jónak kellene lennie. Ha túl nagyot vesztek akkor le fog csúszni. Ettől ha még ez a parája akkor vegyél 58-ast és majd elválik, hogy lejön-e.
tegnap 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell semmilyen felesleges
tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!