Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szexuális játékok valahogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális játékok valahogy jobban felizgatnak, mint a barátnőm, lányok ez gáz?

Figyelt kérdés

Igen, még szép, hogy nem izgat annyira a barátnőm, mert valahogy mindig úgy tud hozzáállni a szexhez, ami egyáltalán nem izgató. Semmi tűz nincs benne. Persze reagál arra, amit csinálok, de sosem kezdeményezett még az utóbbi 3 évben. Persze szexelünk, de mindig nekem kell kezdeményezni, elindítani a dolgot. Már vettem magamnak egy műpuncit (műszáj, ami a szopást utánozza, vákummal meg mindennel) és az komolyan jobban izgat, mintha ő szopna éppen. Pedig elég jó teste van, de valahogy nem nőies, nem.... Kecses, gyengéd.

Neki nem mondtam még el, hogy ezt vettem, és nem is tervezem, mert külön élünk még. Szerintefeg ez gáz?



szept. 26. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szakíts vele, mindkettőtöknek jobb lesz.
szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Jaja, azért gerjedsz a műanyagokra mert a párod nem kívánod, elhidegült a kapcsolatotok. Szakítsatok jobb lenne mindkettőtöknek.
szept. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Amennyiben ez nem csak troll kérdés, akkor igen, nagyon gáz, és én is a mielőbbi szakítást javaslom.
szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
hogy magára veszi mindenki, amikor fordul a kocka, és nem csak nők vehetnek maguknak vibrátort
szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gabor49 ***** válasza:
ja ez gáz
szept. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is keress egy másik lányt. Később rosszabb lesz és egyre kevesebbet enged magához. Inkább most válts, mint házasság és gyerekek után. Neki is jobb lesz, tud magához hasonló igényű férfit találni. Az is lehet, hogy nem élvezi a szexet veled és ezért nem kezdeményez. Mással jobban fogja élvezni és jobb lesz neki.
szept. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!