Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van és mi az a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van és mi az a szexuális szituáció, ami annyira izgat, hogyha fáradtan betegen éhesen és kielégülten kerülnél bele, akkor is felizgatna és szexelnél?

Figyelt kérdés

2023. máj. 9. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem semmi, ha olyan fáradt és beteg vagyok nem is áll fel.
2023. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A csaj akit ma láttam rámhajtana. 10/100as volt, legalábbis nekem.
2023. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ujdonsag varázsa, illyetve a soha vissza nem tero alkalom
2023. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha beteg vagyok akkor felőlem a szex világ félistene is elem állhat hogy magáéva akar tenni a hátam közepére se kívánnám a pasit.


A fáradtság is egy olyan h nem mind1 hogy testileg vagy szellemileg fáradt az ember .


Viszont fel lehet élénkíteni csak ismernie kell a pasinak


És ehhez nem kell semmi különleges vagy túl perverz dolog meg izgi szituáció .

2023. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nos, erről egy vicc jut eszembe. A gazda gondolja kipróbálja a faj- vagy a létfenntartás az erősebb ösztön. Ezért amikor a kakas rá akar ugrani a tyúkra hirtelen beszór elé egy marék kukoricát. A kakas lepattan a tojóról és nekiáll a kukoricát csipegetni. Erre mondják: sose legyen ilyen éhes!😂

Erre mondják van az a fáradság / betegség állapot amikor mindenre gondolsz csak a szexre nem.

2023. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lábfétises dolgok egy igazán domináns nővel.
2023. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilvános helyen. /F
2023. máj. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!