Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kíváncsi vagyok az anál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok az anál szexre. Milyen érzés? Fáj az első? 22L

Figyelt kérdés

szept. 26. 14:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%
Keress rá Woodman casting videókra, a legjobb tutorial ebben a témában :)
szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen feszíteni fog. De simán lehet, hogy fájhat is. Ha ügyes a pasid és te sem stresszelsz, akkor pár perc és kellemes is lehet.

Mi viszonylag gyakran csináljuk, az elején mindig kicsit kellemetlen, de pár perc és jó.

Szerintem először próbáld ki maszti közben egyedül.

szept. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
13%
Annak fajnia is kell, ezt el kell szepen viselni. Felesleges tagitgatni jatszadozni, szépen aktus alatt majd a pasid tudja mikor fogja átrakni. Te pedig engeded magadba ennyi az egész. Aztán lehet oda-vissza a két lukkal is, ahogy a párodnak jó neked azt kell élvezni. Én is videókból lestem ezt el.
szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan mint a hüvelyi adottság. Van akinek nagyobb, van akinek kisebb a hüvelye.

Van akinek szűkebb a feneke, van akinek tágabb, vagy könnyebben tágul. Az utóbbiak 'élvezik' az análszexet, a többiek meg nem annyira. Ez van, ezen nem tudsz változtatni.

tegnapelőtt 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%

13-as eza baj a videokkal!

Seggbol nem.rakjuk pinaba.

Csak ha elotte lanyalod,te paraszt...

tegnapelőtt 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Igaz én a fsz jó végén vagyok, de azt gondolom ha belemegy a nő az análba annak bizony fel kell készítenie magát hogy fájni fog. Sőt minél jobban fáj neki annál szűkebb ergo a férfinak annál jobb. Szóval

igen, fájdalmas lesz, de megnyugtatlak ez így van jól. Majd szépen megszokod, elviseled a tested alkalmazkodik a férfihez, ahogy eddig is tette hiszen azért van.

tegnapelőtt 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Előkészület sikosítás a lényeg !! Ha nem sikosítasz rendessen nagyon fáj ! fontos a fokozatosság ha egyből beszei biztos nagyon fogy fájni mi rendszeressen csináljuk és élvezem nagyon szeretem de előszöt csak az ujjával csinálta az is fájt majd szépen lassan türelmessen sokadik alakalomra sikerült neki ugy kitágítani hogy nem fáj inkább élvezem ajálom neked is ne engedd betenni mindjárt elősször játszon az ujjával aztán ha megszokod akkor mehet 2 uj és lassan be is lehet tenni. Vegyél egy 1 dl inekciosfecskendőt ahhoz vegyél beöntéses fejet azzal mosd ki magad töbször (2) azzal is szokod és nem lesz baleset ezt aktus előtt.Fontos ha kimosod magad a víz legyen testmeleg.(kézzel sem hidegnek sem melegnek nem érezheted) ha meleg elégeted a bélbojhokat ha hideg megfáznak és begyullad.
tegnapelőtt 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
7%
én szeretem az anált , de pont tegnap egy vastag farkú pasival voltam, most fáj a popóm :(
tegnapelőtt 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!