Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Extra vékony csajszik, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extra vékony csajszik, milyen puncitok van, és mekkora melletek?

Figyelt kérdés

Típusok pl:


[link]


szept. 26. 10:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
58%

De ezt most miért kell csinálni? Nincs elég salátapuncin vekengő kérdés itt a Gyik-en? Én a 19-es vagyok, nekem pl. pont faszállítók azok, amiket a 20-as lehúzott.

Megérdemelnétek egyszer egy hasonló fényképsort faszokkal, hogy a nők írogassák, melyik szép, melyiknek röhejes a görbülete, béna a makkja, undi a zacskója. Faszban több a formátlan, randa, vicces, mint punciban, saját tapasztalat. 10-ből 6 fasz nem sikerült jól, csak meg kell nézni átlagemberek faszképeit.

szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
85%

21

El se hinnéd mennyi ronda fasz van! És az agyrém, hogy a gazdájának szent meggyőződese, hogy övé a legszebb a vilagon!!!

😂😂😂

37N

szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagyok femináci. Tényleg sokkal több a nem szép fasz, punciban ritka a ronda, akármelyik kategória is legyen. Nem vagyok szívbajos, megnézem más farkát nudista strandon, öltözőben, neten is. Ritka a tényleg gusztusos, formás – tök mindegy, hogy akkora, mint egy elefántormány vagy mint egy minivirsli.

21

szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
55%

Lányok, csak szólok, punciból is sok a nem túl esztétikus.

Szerintem mindkét nemre igaz.

szept. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Kar ezen összeveszni, ízlések és pofonok.
szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Akit szerettek vagy éppen együtt vagytok vele nem mindegy, hogy milyen?
szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
3.sor utolsó előtti hasonlít talán a legjobban és 70B.
szept. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
16%

3. Sor 1.


Nem kérek privát.

szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
81%
#8 nem vagy te kórosan sovány?
tegnapelőtt 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!