Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Extra vékony csajszik, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extra vékony csajszik, milyen puncitok van, és mekkora melletek?

Figyelt kérdés

Típusok pl:


[link]


tegnapelőtt 10:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%

2. Sor 5.

70/B

tegnapelőtt 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%
Vajon egy ilyen kérdés mire jó? Egy szűz kisgyerek megtudja hogy 4-5 vadidegen csajnak milyen a vaginája akiknek ő maga meg privit se meg írni, de ha igen is, élőben úgysem fogja látni egyiket se. Szóval? Segíts már kérdező, mire jó ez???
tegnapelőtt 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%
Fölső sor,balról a 6. és A-s kosár.
tegnapelőtt 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%

2. De sokszor feltettem már ezt több kérdésnél és még sose válaszolt rá a kérdező.

Például,

Csajok szerettek szopni.

CSajok szőrös a puncitok.

Csajok szeretitek az anált.

Csajok ki hogyan szereti... és vége sincs a hasonló barom kérdéseknek.

De még nem válaszolt rá senki hogy az ilyen kérdéssel mit akar.

tegnapelőtt 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
43%
Akkor majd én válaszolok.Írok ilyenkor egy kamuválaszt és jön a privát,nyilván ilyen partnert keres. Ezek valójában partnerkereső kamukérdések.
tegnapelőtt 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
44%
#4 gondolom, fel akarja mérni hogy mi van, olyan témákban, amik a hétköznapokban nem szoktak kiderülni kábé senkiről.
tegnapelőtt 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
(jó, mondjuk az ilyen kérdések tényleg privátvadászok, de hasonló kérdéseket szoktak szavazással is kiírni, ott nem jön szóba a privát üzenet küldözgetése)
tegnapelőtt 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
86%

180 centi vagyok 50 kg.

75/b.

3.sor 1.

tegnapelőtt 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Tehát ha én az kommentelem, hogy második sor jobb szélső, és 75B, akkor az semmit se számít mert ugyanúgy jönne a privi akkor is ha azt írnám, hogy alsó sor bal szélső és 85D+++...??? Vagy hogy?
tegnapelőtt 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
#9 Tök mindegy. Én az ilyenekre be szoktam írni, hogy semmi közöd hozzá, és arra is jön privi. Pedig pasi vagyok.
tegnapelőtt 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!