Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az ha nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha nem tudok kívánni olyan személyt aki amúgy külsőre nagyon bejön de nem olyan érett vagy intelligens mint én? 18/L

Figyelt kérdés
Szép lány vagyok, sok a jelentkező köztük olyan is aki az esetem de nagyon zavar ha tudom a másikról hogy nincs a szintemen (nem kérek privátokat de nagy libidóm is). Tudom hogy egoistának hangzik, de egyébként nem vagyok az, elég visszahúzódó is vagyok mellesleg. Más is így van vele vagy ebbe bele kéne törődnöm?

ma 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
És hogy állsz az érettebb, idősebb pasikkal?
ma 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magyarán az intellektuális "gyógyegerek" között, nem találsz egy hímet, aki jól meg is tudna pakolni? Hát igen, a kettő ritkán jár együtt...
ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát akkor marad a maszti amíg el nem jön a tökéletes művelt, sikeres gazdag jóképű intelligens érett nagy farkú társadalmilag érzékeny úriember. Sok sikert
ma 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És még így is bőven sok pasi közül tudsz választani.
ma 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne játszd már meg magad. Ez legfeljebb 14 éves korig él egy, de utána ne panaszkodj, ha így maradsz.
ma 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Normális, sapionak nevezzük az ilyet.
ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#elmegy
ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, 10-bol 9-en így vagytok vele nők, hacsak nem találkoztok hosszasan napi szinten egy trogerrel aki sármos és jól megb*sz titeket..hogy aztán unintelligens lényekbe is szerelmesek legyetek.
ma 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!