Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért erőltetik a “magyar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőltetik a “magyar lányok a legszebbek” szöveget, amikor nem igaz?

Figyelt kérdés

Ertem hogy minden orszag ezt mondja a sajat lanyaira udvariassagbol de nalunk ezt teljesen komolyan gondoljak (tevesen)

Tobb, kulonbozo objektiv felmeres alapjan egyertelmu hogy Oroszorszag es Ukrajna vezet ebben a kerdesben. Aztan jonnek a skandinavok, spanyolok, olaszok stb. De meg kulonosen szepek a lengyelek, csehek. A magyarok valahol a kozepmezonyben vannak. Az azsiai lanyok is jobb genekkel rendelkeznek, fiatalosabbak 30-40 felett.

Engem az zavar, hogy rengeteg magyar komolyan elhiszi ezt a hulyeseget.


ma 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért foglalkoztat ez téged ennyire? Amennyiben szerinted nem így van, hát legyen úgy.
ma 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

Ha neked nem tetszenek a magyar lányok, hát menj Oroszországba, vagy Ukrajnába.

Nem igazán érted, hogy miről szól ez az egész, ugye?

ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
54%

"Tobb, kulonbozo objektiv felmeres alapjan egyertelmu hogy Oroszorszag es Ukrajna vezet ebben a kerdesben"


Légyszíves linkeld már ezeket a felméréseket amikre hivatkozol

ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
A magyar lányok nagyon szépek,nem csak azért mondom,hogy én is magyar vagyok.
ma 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Azért mondják ezt a f*szsagot, mert imponáló a nőknek. De amúgy ja kb középmezőny a magyar nők.
ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Ezt nem a magyarok szokták mondogatni, hanem az idejött külföldiek. Kell egy kis pc szöveg, amit minden országban el tudnak sütni az ottani lányokról.

Nem kell komolyan venni, ha nem értesz velük egyet.

ma 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ezt elég sokan szokták mondogatni, és van benne valami. valószínűleg mert európán belül elég kevertnek számít a genetikánk, így bármilyen is egy férfinek a külső ízlése, talál ennek megfelelő adottságú nőt.
ma 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha a szépség szubjektív, akkor hogy lehet erről objektív felmérést készíteni?

A magyar lányok szépek, szerintem. Valaki szerint nem. Innentől ezen a témán való lovaglás, csak a hülyék hobbija

ma 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is középmezőny.

Szerintem is a keleti szláv csajok a legszebbek.

ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A magyar lányok a legszebbek, a magyar fiúknak meg a legnagyobb a farkuk.

Önbevallós alapon.

ma 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!