Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet az hogy belankadok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az hogy belankadok és elmegy a kedvem a szextől és nem kívánom a partnerem?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok soha nem volt bajom a szexel minden nő imádta velem méretekben is eddig nagy voltam nekik és nem nagykepuskodni akarok csak hogy érthető legyen majd megismerkedtem egy nálam 10 évvel fiatalabb lánnyal akinek elég sok partnere volt korához képest és hát elég nyílt szájú is és elmondta hogy én neki átlagos méretnek számítok. A szexel addig nincsen baj míg el nem jutok oda hogy be tegyem mert mikor beteszem pár perc múlva már nem érzem őt és el megy a kedvem a szextől és belankadok miközben eddig akárkivel voltam nem tudtam tövig nyomni mert fájt nekik de ő ezt is bírja és hat elég fura nekem de nagyon meg akarja ezt velem javítani de nem tudom hogy erre mi lenne a jó megoldás hogy klappoljon minden.

ma 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
A csaj lenézte a farkadat, emiatt úgy erzed nem vagy eleg jo neki
ma 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden pasinak megkéne értenie és elfogadnia hogy a nőknek is van méretük- mint a pasiknál. Csak nekünk nem olyan szembetűnő és nem mérhető, mert egyszerűbb a "dugót" méregetni.


Kifogtál egy "tág" csajt. Nem minősítésből/ítélkezésből, ez sajna ilyen. Ettől ő se lesz kevesebb, te se. Nem passzoltok. Kár akárkiben is a hibát keresni


Max használjatok anal plugot és/vagy lush 2 a farkad mellé ha nagyon erőltetni szeretnétek hogy működjön

ma 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisebbségi komplexust okozott a csaj,és emiatt elmegy a kedved.
ma 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért nem használsz írásjeleket a mondatokban…
ma 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán valami nagyon nagy pi.ája van és azért, de még szóba el is mondja.

Én is hasonló vagyok, ha egy nő dirigálni , irányítani akar akkor nálam csütörtök van.

ma 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy fog működni ez közöttetek, sőt lehet ez hosszútávon nyomot hagy majd benned. Rá görcsölsz hogy nem elég nagy a farkad, hisz ezt mondta és már te is így érzed. Ezen nagyon nincs mit megjavítani, inkább keressetek mindketten mást.
ma 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Először futottál bele olyan nőbe aki lerombolta benned ezt az egóvárat, hogy micsoda nagy kan vagy.

Eddig minden nő ájuldozott, mert van egy átlagos farkad, és azzal meg elég volt döfködni, a csaj meg elájult.

Most meg jött egy nálad jóval fiatalabb nő, aki helyrerakta a dolgokat.

Egyszerre tudatosult benned az, hogy nem vagy azért akkora nagy szám. Ráadásul a farkad se akkora, hogy lovakat fogjanak elé.


Ezt nem bántásból írom, de tény hogy eddig nem számított a technika, a méret miatt. Itt viszont gályázni kell a sikerért, és valszeg tudatalatt ez fáj neked.

ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!