Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a bajom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Férjemmel 8 éve vagyunk együtt.

A kapcsolatunk eleje óta minden jó az ágyban. Lett 2 gyerekünk, ez sem viselte meg a kapcsolatunkat.

A kicsi után még jobb is lett a szex, mint elötte bármikor.


Viszont durván 1 hónapja valami nem oké velem.

Egyszerűen ha csak a szex kerül szóba, gyomoridegem lesz. Én azóta nem kezdeményezek, nincs igényem rá. Ha férjem közeledik, vagy fáj a fejem, vagy ráfogom, hogy "de a gyerekek bejöhetnek".... Este már 2x inkább alvást színleltem, csak ne kelljen.


Szeretem, imádom a férjemet. Semmi nem történt, ami ezt kiválthatta. Mégis hetek óta tragédiának élem meg.


Tippeket vagy esetleg tapasztalatokat gyűjtenék, mert ez így nem állapot.


ma 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hormonok?
ma 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy mégis másra vágysz, esetleg nem derült ki, vagy nem lettél valakire féltékeny?

Sok stressz?

Betegség?

ma 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hormonok lehet. Ez nem jutott volna eszembe. Fogamzásgátlót kell váltanom, mert amit szedek nem jó. Lehet a libidó terén sem?!

6hónapja szedem, eddig nem volt ilyen, de simán el tudom képzelni, hogy a gyógyszer is ludas.


Stressz van, de nem több, mint eddig. Beteg nem voltam. Nem vágyom másra, nem vagyok féltékeny.

ma 08:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez gyorsan megoldódott.
ma 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

meg nem oldódott, csak vélhetően meglett a hiba oka :)

Tegnap szedtem be ebből a fogamzásgátlóból az utolsó szemet. Kaptam helyette másikat, amit a gyerekek elött szedtem. Majd kiderül, ez volt e a baj.


De nagyon köszi a segítséget! Nekem tényleg nem jutott volna eszembe, hogy a gyógyszer is okozhatja.

ma 08:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó ha csak a fogamzásgátló a ludas. Később majd bejön a menopauza...na az lesz majd az igazi tragédia!
ma 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
addig még van jópár évem. Remélhetőleg :D
ma 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!