Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex ismeretlennel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex ismeretlennel?

Figyelt kérdés
Fiúk, lányok! Izgató úgy szexelni egy idegennel, hogy mondjuk az arcát nem látod és soha nem tudod meg, hogy ki volt az? Vagy egy full idegennel, akiről semmit sem tudsz, nem cseréltek kontaktot sem, így a szex után csak eltűnt?

ma 07:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ahogy az 5ös írta
ma 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Izgató lenne, most épp ráérek Pécsen ha valaki kipróbálná.40+F
ma 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sose vonzott a maszkos dugás
ma 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nekem egyszer volt ilyen kb 15 éve.


Egy haverom mondta, hogy az Edit Piaf nevü hely erről szól.

Simán fel lehet szedni valakit és dugni.


Elmentem. Felszedtem egy kicsit husis csajt aki fel invitált az albérletébe ahol 2 barátnőjével lakott. Rányomultam a szobában, nem ellenkezett. Keményen megdugtam. Befogta a saját száját dugás közben, hogy a többiek ne hagyják a gyögéseit.


Reggel kínosan éreztem magamat, hogy mit tudnék neki mondani, hiszen tudtam, hogy nem akarok komolyat tőle. Beszélgettünk egy órát és utána el jöttem úgy, hogy még a számát sem kértem el.

Nem volt jó érzés utána. Lelkiismeret furdalásom volt.


Ma már másképp csinálnám.


40F

ma 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!