Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-as, 40-es férfiak. Volt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as, 40-es férfiak. Volt, hogy sikerült elcsábítani egy kamasz lányt?

Figyelt kérdés
Nyilván tudom, etikátlan stb, de ítélkezés nélkül anonim, én most a 14-17-ig lévő korosztályra gondolok. Mi volt a történetetek, a környezet? Milyen volt?

ma 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Kamaszlányként kit ne izgatnának az idősebb pasik? Sajnos minket apukám elhagyott és ezért lehet apa komplexusom. :( 18L
ma 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért változó a történet, sok lányt izgat de nem teszi meg, sokakat viszont nem. Evidensnek nem érzem, viszont biztos akad pár olyan történet ahol meg is történt, akár szex, akár csak orál, ujjazás.
ma 09:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A durva hogy nem kell csábitani. Valakit alig lehet levakarni magamról.

Pedig nem is akarom. A lányommal egy idős...

ma 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

32 éves koromban engem csábított el egy 15 éves kiscsaj. Aki egyébként 18-nak nézett ki és annyinak kamuzta magát eleinte.

Vidéki környezet. Imponáltam neki, mint jól szituált pesti pali. Belémszeretett. Bevallom, én nem igazán akartam belebonyolódni eleinte, de nem bírtam ellenállni a szépségének. Gyönyörű lány volt, bombajó testtel. Istenien szexelt.

ma 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem próbáltam még, de férfiként engem is nagyon izgat a dolog. meglep, amikor ilyen tinder (és társai) oldalakon időnként matchelek húsz alatti lányokkal (nem 14-17, legalábbis az adatlap szerint), majd az üzenetváltásokból hamar kiderül hogy a randikért fizetni kéne.. na, de ott még nem tartok, csúnya sem vagyok, az ilyesmivel talán még várhatok.
ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 3-as válaszolóval. Nekem sem kellett csábítani, jöttek maguktól. Pedig semmi extra nincs bennem. Én mondjuk 17 alá nem megyek.
ma 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 16-17 évesen volt egy 31 éves férfi csábítóm

Kocsival vitt az iskolába, vett nekem ruhákat meg telefont.Csak a lábaimat fogfosta és erre verte ki.

ma 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!