Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 80 években voltam tizenéves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

80 években voltam tizenéves kamasz.Nem volt semmi hozzáférés hogy milyen is lehet egy meztelen nő .Másoknak is nagy kincs volt egy ilyent élőben meglátni ? Van itt ilyen hölgy aki akkor ezt simán bevállalta anno?

Figyelt kérdés
[link]

szept. 17. 16:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%

A 80as években is voltak igényes és kevésbé igényes nők.

Én bármely korszakombam sikítva rohantam volna el messzire ha ilyet látok.

Nem zavar a szőr, de van egy határ mindenkinek.


További jó recskázást kívánok

szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem vitatkozom veled …Ahogy és nem létező tényt így közölni téged minősít .
szept. 17. 17:17
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Én most is így járok fürödni. Városi strandra nem mennék el, de a Balcsin egész nyáron így voltam és abszolúte senkit nem érdekelt.
szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Maga a nő nem is lenne rossz, de ez a dzsumbuj visszataszító a lábai között.... El is vesznék abban az őserdőben.
szept. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Egy igazi férdit nem zavar a szőrős pina.:-)
szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%

1-es.


Semmi köze nincs az igényességhez. A szőr természetes és egészséges. Az hogy neked nem tetszik az a te dolgod.

szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

1


"A 80as években is voltak igényes és kevésbé igényes nők."


Elárulom, hogy akkortájt heti kétszer jártam uszodába és minden nő mindenhol szőrös volt. Fuh, nagyon meglepődtél? Egyébként meg semmi köze az igényességhez, szőrösen is lehet zuhanyozni. :)

szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nagyon izgató, nyalnám! :)
szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
A szőrös punci, amellett hogy érettebb, néha izgatóbb mint az epilált, nem összetévesztendő az igénytelenséggel. Nekem a 90-es évek közepére tehető ez a tapasztalásom, és mondhatom, láttam jó pár lenyűgöző oázist, ha mondhatom így. :D Nyáron irdatlan sok meztelen csaj volt, numerák, miegyéb, alig vártam hogy én is az legyek, aki kiviszi a csajt a tópartra kefélni :D
szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Magyarán a szőrös muff a zsánered - egészségedre haver ha neked ez tetszik. Ettől a túl nagy dzsungel a férfiak többségének nem jön be, de nem vagyunk egyformák.
szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!