Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero fiatal fiúk. Mindenkine...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiatal fiúk. Mindenkinek megvan az ára. Mennyiért pucsitanátok egy férfinak ?

Figyelt kérdés
ma 14:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%
Na ezért utálja mindenki a búzásokat mert ide pofátlankodnak és erőszakosak.
ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%

A hetero fiatal fiúk, ha szexszel akarnak pénzt keresni, inkább egy idősebb nővel dugnak. Kiemelem még egyszer: HETERO.

1-es voltam

ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
45%

Ja és megint le lehet pontozni.

1, 12

ma 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 nb2019 ***** válasza:
22%
Nyilván hol húzod meg a határt, Én még fiatalnak tekintem magam, igaz nem vagyok már tini. De ettől függetlenül továbbra is azt mondom, hogy az 1-esnek van igaza, ha már ebből akar pénzt szerezni, előbb fog (akár kevésbé vonzó) idősebb hölgyet keresni, mint férfit. Jó lenne, ha el lenne fogadva ebben a nagy elfogadásban, hogy a heteró az nőkre vágyik, nem másik férfira.
ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%

Hát egy milla...

26f

ma 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
56%

12, 14


És ha az öreghölgy szánna rá 50 ezret, a meleg meg 5 millát?

ma 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 nb2019 ***** válasza:
28%

16-os:

Írtam már hogy nem érdekelne az 5 milla. De az öreg hölgy 50 ezrével se tudnék mit kezdeni, nem hiszem hogy a pénz segítene felállítani ha magától nem akaródzik.

ma 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
30%
20 ezerért meg szét is huznam neki a lukam :) bár erősen bi vagyok.
ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A mesékkel ellentétben nem reális, hogy középkorú nők fizetnek a szexért. Ötvenes férfiak viszont annál inkább.
ma 18:33
 20/21 nb2019 ***** válasza:

Még ha így is lenne, attól még ez mindig a heteró kategória. Nem értem miért nem lehet ezt elfogadni, és kell erőszakoskodni, hogy márpedig akkor is.

Miért nem lehetett ezt kiírni a homo kategóriában, ott vannak azok a fiatal fiúk, akik erre vevőek.


Jó lenne ha végre mindenki megértené, hogy ez mindenkinek az egyéni magán ügye és preferenciája, és ezt nem csak a homo mellett érvelve hangoztatná, hanem fel is fogná mit jelent, és békén hagyná a hetero részét a társadalomnak ennek megfelelően.

ma 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!