Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal szűz lánnyal hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal szűz lánnyal hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Légyszi ne hülyeségeket írjatok, komoly a kérdés. :/

Nem vagyok egyébként sem túl tapasztalt, szűz lánnyal egyáltalan nem voltam.

Azt tudom sokáig kell izgatni. Utána ha beteszem és valahol megakad akkor lökni kell egy erősebbet ez igaz? Neten ezt olvastam. Ha fáj neki akkor abbahagyjuk várjunk és utána folytassuk? Vagy nem jó abbahagyni mert utána még rosszabb lesz?

Köszönöm az értelmes segítséget.


szept. 16. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Legyszi inkább ne csinálj vele semmit
szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Csak és kizárólag akkor teszed be, amikor ő is akarja, ha már nagyon vágyik rád, ha már kíván. És ha egyetlen apró jelét is érzed, hogy nem esik neki jól, akkor azonnal és óvatosan kihúzod. És egyébként is óvatosan mozogsz benne. Majd ha ő kéri, jelzi, hogy csinálhatod bátrabban, akkor lehetsz bátrabb, de akkor is csak ésszel.


De hát ezek olyan elemi dolgok, amik egy szerelmes fiútól/férfitól magától kellene, hogy jöjjenek...

szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem löksz semmit sehova, ezt el lehet felejteni. Amíg nincs rendesen lassan bejáratva a hüvely te csak ne löködj semmit.
szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal abbahagyod ha kéri, (nem csak szűznél), ez nem is lehet opció hogy folytatod mert rosszabb lesz, nincs rá magyarázat ha a nő kérése ellenére folytatod. Komolyan ilyen ostoba fiúk vannak? Botrány. Nem karóba húzod azt a nőt, szexelni készültök, ami bizony meghatározó élmény lesz neki egy életen át. Ne baszd el.
szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ha szól akkor alap, hogy abbahagyom ezt magamtól is tudtam.


Az a baj ahány ember annyi képp mondja. Ezt a lökést sem magamtól találtam ki.. valaki így irta le, hogy így a jó. Írtam is, hogy olvastam.

Ő is tudja, hogy lehet egy "alap" fájdalom elsőre, beszéltünk is róla és mondta is hogy ameddig bírja és nagyon nem fog fájni addig nem is fog szólni...

szept. 16. 20:00
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig csak tapasztalt lannyal voltam, neki elég volt az előjáték és már csusszanhatott is be gond nélkül...
szept. 16. 20:01
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem minden szűz lánynak fáj elsőre...
szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy kérdező?
szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
És van olyan szűz lány, akinek nem is tudod elsőre betenni. Olyan is van, hogy sokadik alkalommal sikerül csak. Szóval óvatosan, és nem kell erőltetni ha nem megy. Majd sikerül máskor.
szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jezus😂😂😂
szept. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!