Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasként vágytok hármas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasként vágytok hármas szexre vagy cuckoldra?

Figyelt kérdés
ma 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagyok házas de kipróbálnám. Kár hogy a barátnőm keresztény konzervatív...
ma 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer jó lenne kipróbálni
ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Jó lenne , de feleségem még bizonytalan
ma 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Igen, de a férjem elzavarna utána 😅. Majd ha lesz hová mennem akkor részt veszek egy ilyen buliban.
ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok férjnél, de egyszer kipróbálnám a hármast/négyest is, meg a cuckoldot is.
ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

férjem sajnos nem túl aktív szexuálisan! én többször igényelném a nemi életet! nyáron amikor nyaralni voltunk és volt a tengerparton egy zenés táncos buli féleség ott egy férfi táncolt velem és meg is csókolt férjem szeme láttára és az a pillanat nagyon izgató volt nekem! szeretkeztem volna azzal a férfival akár úgy is hogy férjem nézzen közbe! de persze ennél több nem történt sajnos, és férjemnek se beszéltem az érzéseimtől


35N

ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Két nővel kipróbálnám, de az asszony nem szeretné. Valószínűleg csak az marad, hogy befizetek egy dupla akcióra.
ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fantáziaként szép, de sosem tudnám a valóságban meglépni, hogy a férjemen kívül mással együtt legyek. (Persze, soha ne mondd, hogy soha, de most így érzem.)
ma 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5! Várunk szeretettel😁😊😉
ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!