Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30+ os nőként hagynad hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ os nőként hagynad hogy egy kamasz fiú megdugjon? Persze ha szamodra amugy helyes,szimpatikus.

Figyelt kérdés
nem kapcsolatra gondolok.Csupán szexualis együttlétre,ha valahogy ilyen helyzetbe kerülnel,ahol csak rajtad múlna

ma 07:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Engem huszonévesen a saját korosztályom vonz, gondolom ez később sem fog változni. Ettől függetlenül nem egy nőről hallottam, aki erre igennel válaszolna.
ma 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%

#8

Jó azért kis hazánkban a gondolkodás elég érdekes sok dologban. Ebben a fent írtakban van igazság.

Mert ha én 40 évesen egy 18-20 éves lánnyal létesítek szexuális kapcsolatot az fúj, beteg perverz állat vagyok.

De fordítva ez természetes.

Ugyanez a jelenség figyelhető meg ha bi illetve meleg férfiakról illetve nőkről van szó.

Azért itthon vannak bajok a fejekben.

De amúgy igen a pedofília más ahogy írod.

ma 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hídd el, hogy benne vannak, ha jól nézel ki és határozott vagy, nem bébi bogyó. Tapasztalatból mondom.
ma 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha a párom is szeretné, akkor igen miért ne.
ma 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Igen, volt is ilyen és remélem lesz is még.
ma 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!