Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kecskeméten miért keresnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskeméten miért keresnek olyan kevesen szexpartnert?

Figyelt kérdés
Azért nem kicsi ez a város de azt tapasztalom hogy a kereső oldalakon alig vannak. Tinder meg társai is egy vicc, szexoldalakon a profilok fele kamu, vagy teljesen anonym, csak a melegek meg a bi pasik nyomulnak. Akkora élet sincs itt hogy azt lehessen mondani hogy mindenki az éjszakában ismerkedik Csak vannak itt is 30as40es nők, párok akik nem buliznak már. 32/f

tegnap 04:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem sokára veri elfele a puskást xd.(amugy kétlem) Mindig ott szurkolok, ahol lakom, annak aki hazai :D
tegnap 10:28
 12/13 anonim ***** válasza:
35%
Amúgy én 35 évet leéltem Kecskeméten, ahova születtem, 18 éve élek Bp-en, amire sokáig azt mondtam, nem lennék rá képes, szóba se jöhet. Mostanra elég jól megszoktam, segített az is, hogy az egyik legnormálisabb, legemberibb kerületben lakom, a 11-ben, de az identitásom mindig is kecskeméti marad. És én csak annyit tudok mondani, hogy nekem a Kecskemét méretű városok a legélhetőbbek, mert nem túl kicsik ahhoz, hogy megöljön az unalom, mint Halason vagy Mezőtúron, van kultúra, közélet, élsport, sok üzlet, jó vendéglátóhelyek, jó iskolák, ugyanakkor sok a zöld, emberléptékű, nem töltöd a fél életedet autóban, hogy eljuss A-ból B-be (nem 15 000 forint hazajutni taxival, ha a város másik végén ér az éjfél, de jó esetben akár haza is gyalogolhatsz egy óra alatt), nincs annyi szerencsétlen sorsú hajléktalan, nincs annyi szar, húgy stb. A nagyváros minden előnye megvan, a hátrányai nélkül.
tegnap 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
jav.: csak 14 éve vagyok a nemzet fővárosában
tegnap 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!