Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Utcai prostituált vállal kézi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcai prostituált vállal kézi munkát ?

Figyelt kérdés
Kipróbálnék egyet, de nem akarok semmit elkapni szóval erre gondoltam, tapasztalatok valaki ?

tegnapelőtt 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen bármit ha fizetsz neki, de annyira virushordozók hogy nemi szervedhez ér is lehet bajod
tegnapelőtt 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
1. Arrol is világositsd fel, hogy ha ránéz 10m-en belül akkor is elkaphat töle mindenféle virust, bacillust.
tegnapelőtt 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem fogom elmagyarázni de lényegében az összes hpv virustörzset ami létezik hordozzák a 1000+ partner után
tegnapelőtt 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1. Ha ez így lenne akkor a tömegközlekedési eszközön mindenki elkapna mindenféle vírust.
tegnapelőtt 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire fosol,és üldözési màniàd van,verd tovább magadnak..
tegnapelőtt 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, de a legtöbb a kézihez is ráköp a farkadra.


Első prostis élményem az volt hogy SOS franciára mentem és gumisra. Félve a baciktól,erre húzogatás után bekapta, mondom én gumisan kértem.


Válasz: nem mindegy? Most akkor Örülj mert gumis áron kapsz egy natúrt.


Sokáig paráztam. Ő mondjuk lakásos volt.


Utcai húzott már le, franciát kértem de sehogy se akart nekiállni majd közölte most vagy kivégez (élvezés) kézzel vagy ennyi volt. Így hát kiverte nekem. Azóta utcán többet nem is.

tegnapelőtt 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gabor49 ***** válasza:
mindent valal amiért fizetsz és ne foss nem kapsz el semmit
tegnap 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annyi penzert amennyit elkérnek érte én is szivesen kiverem neked
tegnap 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!