Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt olyan szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt olyan szexben részetek, hogy a pasi kis mérete ellenére jó volt a szex?

Figyelt kérdés
szept. 17. 07:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem
szept. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Mivel nem a farkával megyek ágyba, hanem azzal az emberrel aki köré nőtt, ezért sokkal többet nyom a latba az, hogy ő mennyire figyelmes, hogy ér hozzám, milyen az előjáték stb. Azon a ponton már, pláne ha szerelemes az ember a legkevésbé sem fogja zavarni amit valakinek a nadrágjában talál, hanem örül annak hogy ott lehet és együtt vannak. Engem sosem zavart pedig voltak kisebb méretű partnereim, mindig jó volt az együttlét velük is. Nem ez számít.
szept. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
És még mindíg ez a fax méregetés, tán a torkodon akadt?
szept. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen nem létezik
szept. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
Ha volt előtte vastagabb farkúval dolgom, akkor a válaszom nem! A kisebb farok már nem tölt ki és nem tudok vele elélvezni sem
szept. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen
szept. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%

"Ha volt előtte vastagabb farkúval dolgom"


Ezt hogy lehet egyes szám első személyben és feltételes módban írni? :D Most akkor volt, vagy nem volt?

szept. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Közöd?
szept. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Úgy 7 es,hogy nem nő,így fogalma sincs.

Volt ilyen persze,ami viszont fontos nekem,hogy ne legyen pocakos. Ha a méret sem nagy és mellé has is van,na az már zavaró (nekem)

szept. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%

#9

És átlagos méret lapos hassal?😊

Nekem az van

szept. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!