Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már hasonlóban részetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hasonlóban részetek?

Figyelt kérdés

A párommal (ő a nő) köttöttünk egy fogadást, hogy 2 hétig ki fogom bírni, hogy nem szexelek vele és semmilyen más módon sem csinálom, szóval teljes nyugiban leszek mellette. Ez sikerült is.

Bár nem volt könnyű, sokmindent bevetett, reggelente a szokottnál tovább készülődött bugyiban előttem, merészebben sminkelte magát és gyakran mondta, hogy mennyire kíván és már alig bírja stb.

Esténként olyan sorozatot választott ki amiben sok a szexjelenet, de mindezt elviseltem.

Az időszak csúcspontja amikor egyik este a fürdőből kisminkelve és egy szàl bugyiban jött ki és mellém feküdt az ágyra. Elkezdett csókolgatni és levetkőztetett és mondogatta, hogy mennyire szeretné. A puszikkal a hasamtól lefelé szándékosan nem ment, közben félig lehúzta magáról a bugyit és elkezdte simogatni a punciját, közben csókolózott velem és orgazmusig csinálta magának.

Ezzel kiálltam az említett 2 hetet.

Nagyon megdícsért és ma este ugye lejár ez az időszak és azt ígérte kárpótol mindenért és nem fogom ezt megbánni.

Már alig tudom magam visszafogni estig.

Szerintetek az ilyen kis játékoknak van értelme? Milyen lehet a kárpótlás? Más is csinált már ilyet? 😊



júl. 3. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon érdekes ki mese volt,de vannak ám erre kitalált oldalak is. A kérdés tulajdonképpen mi? Ha majd dugtok jó hamar es jó sokat fogsz élvezni,kb ennyi fog történni
júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Suetonius ***** válasza:
100%

Nálunk nem direkt, (nem röhög, sok a meló mindkettőnknél) de mostanában előfordul, hogy ritkák az együttlétek. A két hét volt a negatív csúcs, ami múlt vasárnap zárult le. Tudni kell, hogy hat éve vagyunk együtt a feleségemmel, egy éve vagyunk házasok és szex terén minden rendben van. Ezért sem meglepő, hogy férfiként azért én nem bírom ilyen jól, volt ez alatt az idő alatt kézimunka nem kétszer, nem háromszor.

Öregem. :D

32 évesen mint ha 18 éves szűz fiú letten volna: azt hiszem kb hármat mozogtam és akkorát élveztem mint a ház! De volt jó oldala is: általában nekem kell két orgazmus között egy 20 perc... de nem ott és nem akkor! Gyors gumicsere és ott folytattam, ahol abbahagytam mindenféle lankadás nélkül. A továbbiakat nem részletezem, csak annyit mondanék, hogy utána becsületes férfimunkát végeztem! ;) :D


32F

júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Mindenképp hasznosak ezek ajárékok, mert növelik a vágyat, egyre jobban. Mint egy éhes ember aki már rég evett! Bármi olyan lehet, ami eddig esetleg tabu volt, vagy olyan ami eddig is volt, csak most kimaxolja, minden "extrát belead!
júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Este azért fel kéne nyitni egy üveg bort vagy pezsgőt h mégjobban megnyiljanak a kapuk 😃
júl. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Egy valamirevaló nő elhajt a francba, mondván, nem kívánod őt eléggé.
júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!