Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik hosszabb ideig erényövet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hosszabb ideig erényövet hordanak, nincs olyan, hogy mélyponton vagytok, teljesen elegetek van belőle? Mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ebben a szürke, depis időszakban valahogy semmi kedvem hozzá, hogy viseljem a farokketrecet, csak egy nyűg. A barátnőmnek az utóbbi időszakban betegség és munka miatt alig volt kedve a szexhez (hiába kezdeményezek sokat), mármint ahhoz se, hogy én kényeztessem őt, ez is rátesz egy lapáttal.

Persze, amit csak tudok megtettem/megteszek hogy átsegítsem ezen az időszakon, de attól még, mivel nem annyit foglalkozik velem mint korábban, azt nehezebben viselem.


Eddig nagyon élveztem, hogy erényövet hordok, mert nagyon izgalmas volt így minden nap, persze hogy volt amikor "szenvedtem", de az is élvezet volt... most viszont mintha teljesen más lenne, pár napja a francba kívánom az egészet, közben ugye nem vehetem le, ettől még frusztráltabb leszek. És egy ilyen nap után, ha még ki se verhetem, és ő se ér rám, akkor nagyon vacakul érzem magam.


Pluszban a barátnőm se erőlteti annyira, szerintem ha megkérném akkor akár le is vehetném, csak akkor az egész dolog ami eddig olyan jó volt, értelmét vesztené. Szóval jelenleg kb csak azért hordom hogy bizonyítsam neki, hogy kibírom, és nem nyafogok.


Én még nem olyan régóta hordom - év eleje óta.

Mások, akik hordanak, szoktatok ilyen mélypontra kerülni?

Mit csináltok/csinálnátok hasonló helyzetben?

Vegyük le, és rakjam el a szekrénybe egy időre - ki tudja hogy pár hét vagy pár hónap - vagy várjak amíg átlendülök ezen az időszakon? Vannak hatékony megoldások arra, hogy átlendüljek ezen a mélyponton?



szept. 16. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Eleve ezen a nyomi erényövhordáson kellene átlendülnöd...

A jelek szerint a barátnőd kb. leszarja, sőt lehet, hogy nem is jön be neki a kis hóbortod.

szept. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Azt őneki kéne tudni és parancsolni, hogy ha baszhatnéka, vagy szophatnéka támad. Nem igazi domina a barátnőd.
szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Átérzem a helyzeted, egyrészt igen, lehet hogy nem annyira domináns a barátnőd mint azt gondolod, így inkább csak játéknak tekinti ami lehet egy idő után már nem lesz a kedvére, de az is elég valószínű hogy ha épp valami olyan betegsége van akkor ez a legkisebb gondja hogy most rajtad van vagy sem. Nem tudom előre láthatólag meddig tart nála míg átlendül a betegségen, de ha csak pár hétig akkor szerintem addig bírd ki és utána próbáld újra meghozni a kedvét hozzá. De amúgy ha te pedig egy teljes vérig szub lennél akkor nem ezzel foglalkoznál hanem lesnéd minden kívánságát és rábíznád mikor mit akar. De a te döntésed.
szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bedrik ***** válasza:
64%
Tarts ki, ne vedd le semmi képp! Hullámvölgyek előfordulnak mással is...
szept. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!