Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban elő lányok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban elő lányok? Amennyiben párodról kiderülne?

Figyelt kérdés
Bármelyik ex barátnőjével készített szex videót. Ha lenne rá lehetőség megnéznéd kíváncsiságból, vagy abszolút nem érdekelne?

szept. 16. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel. Az a múlt. Én a jelen vagyok.
szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Tuti megnézném. Nagyon kíváncsi ember vagyok. Amúgy nem hiszem, hogy bántana a dolog, mert az már a múlt.
szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném! Kíváncsi típus vagyok. :)
szept. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Azt vágjátok, hogy személyiségi jogokat véd és ha kitudódik az úriember hatalmas bajban is kerülhet?
szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen esetben se nézném meg,ahogy az első is írta az a múlt én meg a jelen vagyok.
szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném szerintem...
szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Megnézném, kíváncsi lennék. Napközben is szoktunk egymásnak videókat küldeni, szeretem nézegetni :)
szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem nézném meg. Nem vagyok kiváncsi az exére, és tisztelem annyira azt a másik nőt, hogy nem nézem meg a videóját. Az megint más kérdés, hogy miért van valaminek ilyen tartalmú felvétel meg az exéről, és azt miért mutogatja másnak. Illetve ha nekem megmutatná akkor még hány embernek? És vajon egy ilyen férfi mennyire megbízható? Bennem ez sok kérdést felvet azért.
szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13%

Kiderült mutattam neki.

Persze fikázta hogy nem szép a pinája! És hogy nem élvezte élég hangosan a csaj. 🤣😅

De megjegyezte hogy sokat spricceltem.😇

szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!