Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg vannak olyan nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan nők, akiket nem zavar, ha a párjuk félrelép, amennyiben mellettük áll mindenben érzelmileg és anyagilag (és nem aranyásók)?

Figyelt kérdés

Állítólag léteznek ilyenek.


Tehát NEM a megcsalást "eltűrő" vagy "sokadik esélyt adó" nőkre célzok.

NEM is a gyerekesen sértett, rivalizáló, "ha te megcsaltál én is visszacsallak" típusokra.


És még csak nem is arra, amikor aranyásásból a vagyonért, jólétért, kényelemért marad vele, mert miután alszik rá egyet rájön, mégis jobb a medencés villában lenyelni a békát, mint albérletet fizetni és dolgozni vagy visszaköltözni anyucihoz.


De még csak nem is az amúgy nem aranyásó, de szintén kényszerből, sok év(tized) házasság után nem mindent felrúgó nőkre.


Hanem azokra, akiknek TÉNYLEG nincs a lelkében semmilyen tüske emiatt.


Akár azért, mert számukra a szex nem fontos, a párjuk számára meg igen és elfogadják, hogy ő többször akarja és nekik kényelmetlenebb lenne, ha úgy kéne szexelniük, hogy magát a szexet nem kívánják. Ismétlem, nem azért, mert érdekből vannak a másikkal és amúgy undorodnak tőle vagy simán csak nem indítja be őket (bezzeg a Ryan Gosling + vibri az igen...), mert alacsony a libidójuk vagy egyenesen aszexuálisak.


Akár azért, mert tisztában vannak a nő-férfi közötti különbségekkel, így tudják, hogy a férfiak többségének a szexhez nem kell érzelmi kapocs.



2019. nov. 24. 01:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
vannak ilyen nők.
2019. nov. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen, de a többség inkább azokért a dolgokért viseli el amiket leirtál
2019. nov. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De hosszú kérdés.
2019. nov. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Amúgy nyitott kapcsolat és ennyi. Voltam már ilyenben.
2019. nov. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Te egy nagyon, nagyon beteg lelkületű emberke lehetsz, ha erre van igényed, és ha ezt nem tartod megalazónak. A fajtád miatt van rossz híre a férfiaknak.
2019. nov. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok, és nem is hívom félrelépésnek. Szeretném, ha a párom minden téren szabad tudna mellettem lenni. Igen, még szexuális téren is. Nem áll szándékomban magamhoz láncolni őt, egyetértek a poliamoria gondolatával. Igaz, még nem fordult elő, hogy a párom lefeküdt volna más nővel, mióta együtt vagyunk, de mondtam már neki, hogy engem nem zavar az sem, ha megteszi.
2019. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, olyan is van, hogy párcsere egy éjszakára... Ritka, de van.


Az ilyenek lazábban élik meg a kapcsolatot, mint az átlag. Nincs bennük olyan hogy ,,csak az enyém". A lényeg nekük, hogy a párjuk érzelmileg hozzájuk kötőtjön, támogassa őket.


Bár még én sem találkoztam ilyennel, de azt a logikai utat, ami ehhez vezethetne értem, és lehetségesnek találom.

2019. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy a 4-es írja. Ezt úgy hívják, hogy nyitott kapcsolat. De akkor is inkább az egzisztenia, a gyerek vagy más miatt vannak együtt. Ritkábban a szerelem miatt. De nem zárom ki, ahogy a 6-os válaszoló is például.
2019. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!