Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a férjetek amiatt járkálna egy másik nőhöz, hogy felcsatolhatós műfarokkal szopassa és kefélje?

Figyelt kérdés
De csak emiatt menne hozzá rendszeresen, semmi egyéb szexuális dolog nem lenne köztük, még csók sem. Mivel ezt tőletek otthon nem kaphatná meg, de hiányzik az életéből ez a fajta dominancia. Letérdelne a nő előtt, miközben már rajta van a műfarok, a nő mindkettő kezével megfogná a fejét, aztán magára húzná, tövig benyomná a szájába és nagy intenzitással szopatná. Utána pedig kutyapózban, szintén megfelelő erősséggel és gyorsasággal kefélné meg a hátsóját.
szept. 14. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Azt gondolná mindenki, hogy a csávó meleg.
szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Álkapcson billenteném olyan finom nőiesen és megmondanám nincs azzal baj ha Akár homo vagy bi de ezt ne egy edigennel élje ki.
szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nőt megtépném, majd elválnék. Gondolom azt a választ várod valakitől hogy élje ki magát boldogan hisz ez teljesen tisztességes életed párjával szemben.
szept. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én simán csináltam már ilyet korábban, azzal együtt, hogy nem vagyok domina. De megértem, hogy van akinek nem fér bele a szexualitásába.

Viszont azért az nem úgy megy az análnál, hogy egyből beteszi a műfarkat a hátsójába és dugja intenzíven. Ahhoz kell előkészület (izgatás, tágítás, síkosítás), ami odafigyelést, törődést igényel. Szóval ha csak nem fizetős a nő, akkor lesz ott más is előbb-utóbb, mint csak effajta szex. Másrészt a pasi vágyai is alakulni/fejlődni fognak idővel. Úgyhogy ilyen szempontból is átgondolandó a dolog.

szept. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne a párod akkor ő is megtenné ezt neked. A szex arról is szól hogy a másik kedvére teszünk.
szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!