Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, titeket felizgat, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, titeket felizgat, ha a sracnak sok jon es messzire is spriccel?

Figyelt kérdés

Multkor egy lany nagyon felizgatott, es eleg sokaig huztuk az elsot, kozel 2 oraig csinaltuk. O kozben 3x is elelvezett, ami engem meg jobban felhergelt, es a vegen misszionarius pozban fejeztuk be, igy a hatan fekudt mikor kikaptam, es a puncijara akartam elvezni, de akkor mar ereztem, hogy itt tobbrol lesz szo, es kb az egesz testet es az arcat is telelottem. Meg a fal is rendesen kapott belole. De annyira nem volt merges erte, hogy mehetett azonnal zuhizni miattam, inkabb orult is neki, hogy nem latott meg ilyet... 😅


Lanyok, Titeket felizgat ez, ha a srac a vegen sokat es messze lo? Eddogi tapasztalataim alapjan azt mondtam volna, hogy a lanyok kb undorodnak a spermatol, igy a mennyiseg es a tavolsag is hidegen hagyja oket... 😅



szept. 13. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Engem inkább a gondolat izgat hogy annyi spermával biztos megtudna termékenyíteni
szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Szexi lehetett. Engem felizgat az ilyen
szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Igen, izgat
szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Látszik hogy a kedves kérdező életében nem volt nő közelében sem
szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 NTBS ***** válasza:
69%
Szép történet. Kár, hogy nem sok köze van a valósághoz.
szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4-es es #5-os: sajnalom sracok, hogy veletek nem volt bokezu a sors szexualis adottsagok teren (es itt most nem elsodlegesen a farokmeretetekre gondolok), es el sem hiszitek, hogy az altalam leirtak megtortenhetnek, nem csak velem, de masokkal is amugy...
szept. 13. 20:05
 7/14 A kérdező kommentje:
#1-es, #2-es es #3-as: nektek koszonom a valaszt! 😊
szept. 13. 20:08
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Te egy szuperkani vagy! Nem kaptál még felkérést, hogy cirkuszban mutasd be a képességeidet? Amit leirtál ahhoz vagy 1/2 liter üritésre volt szükség. (Csak azt áruld el, miért kaptad ki élvezés elött és kezdtél neki a kiverésnek? Ez olyan kisgyerekes!)
szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
8. Vannak akiknek működik, csak szólok...😉 próbalj nyugodtan aludni.
szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem jobban felizgatott volna, hogy koszos lett a fal!
szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!