Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Amelyik lány azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amelyik lány azt mondja fáj az anális szex, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetséges az, hogy fáj az anális behatolás? Mikor az átlag péniszmérettől vastagabb dolog szokott onnan távozni nektek.
szept. 13. 05:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10 kis tudatlan :)
szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%

A kula csak egyirányba mozog és hamar kint van.

A dákó pedig ki-be, mint a dugattyú, percekig, negyedóráig, attól függ meddig bírja a pasi.

Nem igazán kellemes, főleg nem egy nagy vastag f@sszal és egy állat hapsival! :(

szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem hittem volna hogy ennyien írtok egy ilyen kérdésre. Én magamból indultam ki, imádom az anált, sőt, én azt élvezem a legjobban mikor nagyon kemény a kakim és szép lassan tolom ki, minél tovább tartson hogy tágítja a popsim. Imádom az érzést mikor lassan kicsusszan és miután kipottyant, élvezem érezni, ahogy a popsim lassan szűkül vissza.


Tudom érdekes perverzióm van, nem tudom más lány is ilyen-e aki imádja az anált, de én oda vagyok meg vissza érte. 21L

szept. 13. 18:18
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom, de engem pont a fájdalom része izgat :)


21/N

szept. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14-es:


Nekem is fáj ha úgy vesszük, de én nem fájdalomnak érzem. Másnak biztos hogy az, de én ezt élvezem. Kicsit mazohista dolog ez szerintem. :D

szept. 14. 15:12
 16/17 anonim ***** válasza:
13, tudok olyan tágítót javasolni, ami hasonló érzést fog kiváltani, mint az a játék, amit székelés közben csinálsz. Én is használom, nekem is becsípődésem az ilyesmi. :D
szept. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#15 meg is válaszoltad magadnak a kérdést. Amit te gyönyörként élsz meg, az más nőnek csak szenvedés, bármiféle öröm nélkül.


És persze a partner is sokat számít. Ha nem magadnak csinálod, akkor gondolom olyannal csinálod aki figyelembe veszi a határaidat és nem csak a saját élvezetére koncentrál.


Biztos vagyok benne, hogy még egy olyan nőt, akit izgat is az anál, ha egy agyatlan barommal csinálja, aki állat módjára dugja, attól egy életre elszáll a kedve az egésztől.

szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!