Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Amelyik lány azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amelyik lány azt mondja fáj az anális szex, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetséges az, hogy fáj az anális behatolás? Mikor az átlag péniszmérettől vastagabb dolog szokott onnan távozni nektek.
szept. 13. 05:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
Úgy hogy az csak kijárat.
szept. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
A szar puhább mint a farok
szept. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Más az irány illetve nem mozog ki-be neki tetszőleges mértékben. Én szeretem az anált, mégsem mondom azt, hogy nem fáj/kellemetlen.


21/N

szept. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
A szar nem jar a seggben fel oran keresztul
szept. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Egész éjszaka ezt tudtad össze hozni?
szept. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

A széklet tényleg nem olyan kemény - jó esetben. (Néha előfordul, de akkor igencsak tud fájni!)


Én is szeretem az anális szexet, de a párom nem rajong érte. (De legalább a fenekemet megfogja azért ruhán keresztül. Néha izgatóan csap rá.)

szept. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Dugj fel magadnak valamit és megtudod
szept. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

hiányos előkészületek, nem figyelmes síkósítás, gyors behatolás.. nem ugyanúgy kell elkezdeni mint punciba hanem jóval lassabban, óvatosan..utána nem lesz gáz..


ui.: ehhez fel kell nőni nem ilyen kisgyerekeknek való akik a szráshoz hasonlítják az anális szexet

szept. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
úgy látom megsértődött a sok kisfiú (8as voltam) :D
szept. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Dugj fel a valagadba egy atlag péniszméretű tárgyat és húzogasd ki be, majd megtudod milyen te kretén … F
szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!