Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, volt olyan, hogy több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt olyan, hogy több hónapos szexkapcsolatban szerelmesek lettetek? Vagy ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

szept. 11. 12:41
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

#9:

Na akkor még össze is jöhet, de előtte vedd számításba a jövőbeli terveket is. Pl akartok e családot, hol akartok élni stb. Jobb ezeket előre tisztázni és nem 10 év múlva tányér dobálva becsapva érezve magadat tovább állni :)

szept. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Ja persze, ismerem a terveit is :D
szept. 11. 13:17
 13/37 anonim ***** válasza:

Igen, belém szeretett a másik fél.

Aki szintén férfi volt és azonnal vége is lett, éppen emiatt a vallomás miatt.

szept. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
És amúgy nálatok milyen jelei voltak ennek? Azon kívül, hogy mondjuk bevallotta.
szept. 11. 13:22
 15/37 anonim ***** válasza:
Hónapokig barátság extrákkal kapcsolatunk volt, de akkor sem csak a szex miatt találkoztunk. Lassan alakult ki, nagyon sokmindent hasonlóan látunk, a jövőképünk és a humorunk is egyezik. Idővel azt kezdtem érezni, hogy ez már sokkal több, mint barátság. Nem lángoló szerelem amit érzek, hanem egy biztos szeretet, amire mindig is vágytam.
szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

Ábrándos nézések, sok összebújás, ölelés,csók, suttogó apró becézések.Mikor ezek sűrűsödtek, akkor viccesen rákérdeztem , hogy csak nem szerelmes?..

Akkor bevallotta, sőt elsírta magát. Ugyanis nős férfi volt.

Én pedig szingli férfi.

Így érthető, miért lett azonnal vége az egésznek.


13-as

szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a szexkapcsolat szexről szól, direkt hideg és távolság tartó vagyok a szex részen túl.


Nem akarok szerelmes lenni, és nem is engedem, hogy a nő az legyen belém.


Nem kommunikálok, csak ha szex kell.


Ezt tisztáztuk is az elején.


Füttyentek jön, vagy épp fordítva!

szept. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Na igen, ezért gondolom, hogy ő belém szerethetett. Szexen kívüli programokat is szervez már és mindig kedveskedik valamivel. Mondjuk én olyannal nem is lennék szexkapcsolatban sem, aki olyan tiszteletlen fsz, hogy kb “csá átjössz dugni?” stílust nyomat xD
szept. 11. 13:48
 19/37 anonim ***** válasza:
9es ilyet én is éreztem..Abszolut ugyanezt a hasonlóságok megvannsk.Én ezt fellangolasnak hívom!
szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Én fellángolásnak azt hívom, ha egy kb. idegentől repkednek a pillangók a hasamban. Őt már ismerem. Ez inkább szerelem a részemről :D
szept. 11. 13:54
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!