Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, volt olyan, hogy több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt olyan, hogy több hónapos szexkapcsolatban szerelmesek lettetek? Vagy ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

szept. 11. 12:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Volt egy nagyon rosszul elsült szexkapcsolat kezdeményezés amit nem is értek. Alig ismertem a lányt és szerelmes lettem, de az a tipikusan erősen hülyén kategória. Remélem ilyen soha többet nem lesz.


Volt 1 éves közeli BDSM kapcsolatom több is (nem sima szexkapcsolat). Ott nagyon élveztem a dolgokat, de a legtöbb esetben voltak olyan hülyeségek amik miatt szerencsére elkerültem a szerelmet és végül vége is lett ezek miatt általában a dolognak.

szept. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy lány akibe én nem voltam szerelmes,de ő belém igen.Nem mindig,de disco után mindig megdugtam,elmentem hozzájuk.Nem volt az esetem testileg sem,viszont nagyon jó lelkű,házias lány volt.Talán a szex hatására,hogy mindig lefeküdt velem,nem mondta soha ,hogy nem szeretné most.Beleszerettem,sokáig együtt voltunk.
szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Akkor létezik ilyen :) Én már az elejétől szerelmes vagyok ebbe a srácba, de titkoltam. Egy odeje úgy érzem, ő is belémszeretett, csak érdekelt, hogy létezik-e ilyen, mert tudom hogy a pasiknál ez ritkább.
szept. 11. 12:53
 4/37 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Két szexkapcsolatom volt az egyiknél a lány szeretett belém, én belé nem, a másiknál kölcsönös volt és maradt
szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

#3:

És mit szeretnél? Mit lehet ebből kihozni?

szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot, mi mást🤣
szept. 11. 13:02
 7/37 anonim ***** válasza:
Mióta tart ez köztetek és szexen kívül is passzol minden? :)
szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
Nőként írok, nehéz elhinni hogy a pasi szexkapcsolatban szerelmes lesz🤣🤣😂 vagy ha igen nem vallja be
szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Több hónapja tart. Szexen kívül is bejön nekem emberileg. Hasonló hobbijaink, életmódunk, mentalitásunk van.
szept. 11. 13:12
 10/37 A kérdező kommentje:
#8 nekem is nehéz, bár volt már ilyen korábban egyszer, csak ott én nem lettem szerelmes :/
szept. 11. 13:13
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!