Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van értelme ennek a kapcsolatn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ennek a kapcsolatnak? N26

Figyelt kérdés

Párom jelenleg Kanadában tanul, szakorvosi vizsgát szeretne ott tenni, én viszont itthon maradtam és csak 3 havonta jön haza. Jegyben járunk már 1 éve és úgy volt hogy ha végzett a szakvizsgával akkor megtartjuk az esküvőt.

Sajnos többször is hűtlenségen kaptam már, egyszer a hazahozott ruhái között találtam egy rúzs foltos gallért.

Másodszor pedig az eljegyzési bulink után. Egy pénteki napon volt az eljegyzés, másnap pedig a szűk baráti társasággal elmentünk szórakozni, 4 lány és 5 fiú. Végül a fiúk külön váltak, hogy ők elmennek billiárdozni, mi lányok pedig beültünk egy bárba. Később utána mentem és megláttam, hogy a bárpultnál flörtöl egy nővel, és csókolgatja a nyakát. Nagyon kiakadtam és sarkon fordultam. Visszamentem a lányokhoz és berúgtunk és hát én is összegabajodtam egy pasival. Nem vontam kérdőre ezután mert már tele volt a hócipőm a hazugságokkal és magyarázatokkal. Jelenleg az a helyzet, hogy van nekem is valakim itthon, miközben távkapcsolatban vagyunk és a jegyességet nem bontottuk fel. Igazából szesretném ha ez rendeződne köztünk, de nem tudom hogy megbízhatok e benne. Sajnos egész életemben ezt csinálták velem, hiába vagyok szép és csinos nő, mégis megcsalnak és kihasználnak. Nincs már normális férfi a világon?


szept. 10. 08:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nincs normális férfi, de te is mással dugsz itthon! Miről beszélsz? 🤣
szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha úgy vesszük, összeillő páros vagytok, qrtok össze vissza, miközben jegyben jártok...

Összességében amúgy nincs!

szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Meg ahelyett, hogy megbeszélted volna vele a flörtölős sztorit, te rögtön kerestél egy kant akivel titkon vissza vághatsz. Ez szerinted normális felnőtt viselkedés? Szerintem ne raboljátok egymás idejét és egy percig se hidd, hogy itt csak te vagy az áldozat. Te pontosan ugyan olyan megbízhatatlan vagy mint ő, egy szikra különbség sincs köztetek.
szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
AZ lehet hogy szép és csinos vagy , de eszed az nincs.
szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Most ez vagy kamu kérdés, vagy egy nagyon ostoba nő tette fel.
szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem férfi létemre azonnali szakító ok egy megcsalás,inkább lennék utána szingli,mintsem ezek után is benne lenni...

Más szempontból a távkapcsolat sem tartható fent hosszú távon.Max.100 km távolságig látom azt,hogy működhet.

szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Álomdoki, aki Kanadából hazahordja a rúzsfoltos szennyesét...
szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azért te sem vagy fair, hogy jegyesség mellett ismerkedsz, de azért szeretnéd folytatni ezt a kapcsolatot is. Dönts, mit akarsz, ne hülyíts másokat! Én is ismerkedtem már olyan nővel, akinek le nem zárt kapcsolata volt, köszönöm, nem kell több belőlük!!!
szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!