Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ujjazáskor ez mi? Mi duzzad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujjazáskor ez mi? Mi duzzad meg ilyenkor?

Figyelt kérdés

Az ujjazás elején nem érzek semmi hasonlón, de kb. 5 perc után olyan, mintha a has felőli oldalon, valami elkezdene "megduzzadni", majd minél tovább csinálom, annál inkább érzem, hogy "átlósan hátrafelé, befelé" duzzadna valami. Ez egy egész ujjhossznyira található meg.


Remélem érthető.


Mivel én sosem tanultam nemi szerveket a suliban (még gimiben is kimaradt), az együttlét során szerintem visszavetné a barátnőmet, azon kívül meg nem tudom hogyan tegyem fel a kérdést, ezért itt teszem fel.

Muszáj lenne tudnom.



szept. 9. 20:59
 1/3 anti paladin ***** válasza:
100%

Ha jól tévedek, egy testi reakció arra, hogy jól csinálod amit csinálsz. Az anatómia részét tippre tudom de nem akarok hülyeséget mondani.


Beszéljetek közben, kommunikáljatok őszintén és minden rendben lesz. :)

szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Stimulálod a g-pont, ami izgatás hatására megduzzad. Vagyis jól ujjazod a barátnőd. Folytasd egészen orgazmusig. Közben szájjal vagy kézzel izgasd a csiklóját.

Itt egy kis puska, az egyik képen láthatod hol helyezkedik el a csikló.

[link]

szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A g-pont, egész pontosan a megduzzadó csikló. Biz' ama kis szervnek a 90%-a a testüregen belül helyezkedik el, csak a vége van kint szabadon. Ha nagyon megduzzad, akkor egyeseknél a hüvelyfal felöli oldalon is ki lehet tapintani.
szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!