Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha durva a szexpartner és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha durva a szexpartner és figyelmetlen önző is, hogyan reagálsz rá?

Figyelt kérdés
Utólag megmondod neki, hogy ennyi volt vele a szex, vagy az aktus alatt leállítod, esetleg más megoldás?

szept. 9. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Bővebben esetleg ki tudnád fejteni? Hogy miben volt durva?
szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön szólok, ha fáj vagy nem fér bele nekem ez vagy az , amit ő csinál
szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Mivel én vagyok aki irányítja a dolgokat, így ilyen velem nem nagyon eshet meg. Ha előre tudom egy csajról, hogy nem vállalja be azokat amikre vágyom, nem is lesz szex.
szept. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Ha kifejezetten egy dolog nem tetszik, akkor azonnal szólok. Pl. kérlek ne itt fogj, kérlek forduljunk meg, stb. Ha valamit szeretnék, akkor is jelzem, hogy hogy csinálja.


Ha nem egy dologgal van baj, hanem kifejezetten azt érzem, hogy nem jó a dolog, nem figyelmes, nem nyitot felém meg az igényeimre, akkor offolom. Nem megyek olyannak szexelni, aki nem figyel a másikra. Ha valaki ezt akarja akkor masztizzon, ne szexeljen, ott nyuogdtan egyedül kielégülhet, nem zavarom.

szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valami nem jó, azt nem utólag, hanem menet közben kell közölni.
szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!