Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti eltűrnétek hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti eltűrnétek hogy a párotok a barátnődet is dugja?Esetleg végignéznétek?

Figyelt kérdés

szept. 9. 17:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem...
szept. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Igen .
szept. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Oldfire ***** válasza:
35%

NEM!

Nem vagyunk állatok, hogy mindenki mindenkivel. Mert most ez a trendi.

szept. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%

13 - Persze hogy nem vagyunk állatok!

Az állatok csak szaporodnak, mi meg kéjelgünk, élvezetből szexelünk, perverzkedünk, bakancslistákat valósítunk meg stb. stb.

Az ember genetikailag poligám és biszex. Azt tesszük, amit a Teremtő a génjeinkbe programozott!

szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%

Igen, én és a barátnőm barátnője is ugyanúgy dugunk egymással, ahogy az ő barátja is az én barátnőmmel.

Hármas, négyes és még a biszex dolgok is jöhetnek, mindannyian szeretjük!

szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatalon jóval idősebb barátom volt, és nála el kellett viselnem, hogy “gondoskodni” akart a legjobb barátnőmről is, akinek nem volt pasija. Mindig ott voltam én is, azt mondta így nem megcsalás, de szerintem ezt élvezte, hogy végignézem. Velem normálisan együtt járt, őt csak dugta. Féltékeny voltam, de hagytam, mert nagyon szerettem és nem akartam, hogy elhagyjon.
szept. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
22%
Mennyi kamu szoveg...
szept. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!