Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vége lett egy hosszú kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lett egy hosszú kapcsolatomnak. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Annyira hozzá szoktam, hogy mellettem van az állandó partnerem. Most hirtelen egyedül hagyott. Hiányzik a csók, az ölelés, a szex.

De bele kezdeni sem akarok kapcsolatban, mert félek a vissza utasítástól és attól, hogy nem vagyok elég jó. Már 30 +osan kicsit ciki elölről kezdeni mindent.


szept. 9. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki sosem. 50 évesen sem lenne az.

A ciki az,ha belemerülsz abba,hogy neked ő volt a minden,az etalon és innen csak a lejtő.

Gyászold el a kapcsokatot,hagyj időt magadnak a gyógyulásra.

Hidd el,jobb lesz.

szept. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából először kikell heverni és csak utána újba kezdeni. Szexelni lehet közben.
szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem ciki újrakezdeni. A 30+ sem probléma.
szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bekecs Béla ***** válasza:
Lehet ket naponta más partnerrel henteregni buntudat nelkul.
szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már mint ki előtt ciki? Barátok, ismerősök, havaerok? Mindenkinek történik változás az életében, van akinek partner van akinek lakhely stb. Szóval rossz a változás, főleg a negatív, de attól még nem ciki. Volt barát vagy barátnődnek sem az szerintem.
szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írj
szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

30+-osan is újrakezdheted a kapcsolatot, akár nő, akár férfi vagy.

Sőt a korábbiakból tanulva főleg fejlődhetsz és jobbat kihozhatsz magadból, DE arra figyelj, hogy a korábbi hibákért ne az újat büntesd és lehetőleg akkor kezdj bele egy újba amikor valóban készen állsz rá!

szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Millióan szakítanak nap mint nap 20-as 30-as 40-es stb korosztályban is.


Ha hosszúnak lett vége, akkor kezd egy rövidebbel.

szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki 30+-osan! Én 45 vagyok, és épp most alakul valami, én pedig nem félek semmitől ezzel kapcsolatban. ;)
szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!