Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaknak mennyire felháborít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak mennyire felháborító ha a nő nemet mond a szőrös zacsi nyalogatásra? Illetve eleve a nők hány százaléka szokta nyalogatja, bekapni általában(akár szőrösen akár csupaszon), mennyire átlagos dolog ez?

Figyelt kérdés
szept. 8. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Felháborító 🤣🤣🤣
szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szoros alapbol nem varom el
szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne felháborító? Mindenkinek joga van eldönteni mit akar és mit nem.


Én kifejezetten utálom, ha a zacsimhoz érnek, szóval nem érint ez a kérdés annyira mélyen. Volt partnerem aki azt mondta számára a csupasz olyan férfiatlan, de volt aki meg azt állította magáról, hogy szőrfóbiája van (bár vele nem is találkoztam).


Az egyik barátnőm azt mondta mikor kicsit rövidebbre nyírtam ott lent, hogy neki jobban bejön, ha hosszabb a szőr.

szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Sosem borotváltam a farkam körül a szőrt, mégis ragadtak rám a nők!


50F

szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálam még a zacsi fogdosás is tabu, nem igénylem, nem szeretem.

Az meg hogy egy csaj nyalogassa, bekapja az teljesen felejtős.

szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tartom felháborítónak, ha nem szereti nyalni hát akkor ne tegye.
szept. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ez az egy dolog, ami miatt nem csinálja, érhető valahol.
szept. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mostmár, hogy van egy olyan barátnőm, aki imádja, és nem fújol a szőrre, hanem azt mondja, hogy az a férfias, ha szőrös, és le ne vágjam, ezekután zavarna, ha jönne valami magát hercegnőnek tartó csaj, hogy fúúj szőr…. Szerencsére a jelenlegi barátnőm után nem kell már más csaj után nézzek.
szept. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én szeretek úgy elélvezni, hogy a nő fekszik, én fölötte, nyalja a zacsim és kiveri vagy kiverem a farkam így.
szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!