Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mensikor intenzívebb az orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mensikor intenzívebb az orgazmus?

Figyelt kérdés

szept. 7. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem olyankor nincs is egyáltalán orgazmus. 35F
szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nem intenzívebb, de persze hogy akkor is lehet
szept. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Van, hogy kivánósabb vagyok de nem vettem észre, hogy intenzívebb az orgazmus.
szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem intenzívebb nálam. Utolsó napokon szoktunk, ha nagyon úgy van. Picit parás a helyzet, hogy mégiscsak nem a megszokott..
szept. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Lehet, higy egyedul vagyok ezzel, de sokszor ilyenkor megjobban kivanom a dolgot. Kicsit maceras ugyan, mert hat na... khm. Sokkal maszatosabb a dolog, de imadok ilyenkor masztizni, mert konkretan nedves vagyok 024ben

Es vannak akik ilyenkor is szexelnek, gumival... Az intezintas biztos nagyon szemelyfuggo, de az biztos, hogy az orgazmus ilyenkor abban is segit, hogy akinek horcsolos a hasa... Ilyenkor sokkal jobban meg tud konnyebbulni sgy kiados kielegites utan. Legalabbis nekem ez a tapasztalat

szept. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Volt olyan barátnöm aki olyankor szinte folyamatosan csinálta volna. Föleg a nyalásért volt oda és igen, nagyokat és könnyen élvezett.
szept. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
#5-ös! nem vagy ezzel egyedül. Én is akkor kívánom a legjobban, amikor megvan. Nem erősebb az orgazmusom mint egyébként, de jó!
szept. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!