Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex közbeni/ más általi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex közbeni/ más általi orgazmus mindig ennyivel intenzívebb?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátom csak simogatott, és lényegében ugyan azt csinálta, amit én szoktam, vagyis nem tudom, picit más volt, de csak a puncimat/csiklómat simogatta. Mikor már majdnem elmentem, akkor elkezdte a hasamat meg a melleimet simogatni, aztán visszatért a puncimhoz. Velem sosem volt még ilyen, hogy így elkezdem volna “ficánkolni”, remegtem, és általában csendben is szoktam lenni… Szintem még nem volt vele orgazmusom, legalábbis ilyen biztosan nem, mert volt már nagy nagyon nagyon jó, de sosem volt ilyen érzés. Ezután a szex is más volt, mert én kértem meg, hogy had csináljuk már, és egyszerűen csodás érzés volt, nem tudom miért, és elvileg közben is elmentem, de én valamiért erre nem emlékszem, csak hogy minden csodás érzés volt.🙈 Az első barátom, és annyira még nem szexeltünk sokszor, de ilyen még sosem volt. Az aktus alatt egy kellemetlen érzés, semmi sem volt, pedig eddig mindig picit kellemetlen volt.😅 20L

júl. 3. 07:08
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Ezt még olvasni is izgató volt! 🙂Szinte magam előtt látlak titeket... 😊

Kívánom, hogy még sok gyönyörben legyen részed! Cuki csaj lehetsz! 😋 Most kezdesz ráérezni a jó szex ízére! 👍

júl. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Örömmel olvasok ilyeneket, mert ebben benne van szíved-lelked és látszódik rajtad, hogy szereted őt. 😊 Szépen lassan rájöttök, hogy mi az igazán jó magadnak és a párodnak is. 😊

Nagyon szépen leírtad a dolgokat, csak így tovább ha mondhatok ilyet! 😊🙉😇

júl. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Suetonius ***** válasza:
82%

A rövid válasz az, hogy IGEN! :D

Az okot, te magad fejtetted ki. Hajrá! ;)


32F

júl. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Aranyos vagy!

Nagyon jó volt olvasni, és a pasid is egy normális, aranyos pasi lehet!

Hihetetlenül gyönyörű a szex, fedezzétek fel minél több mélységét, gyönyörködjetek egymásban! Sok boldog orgazmust nektek!

júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Igen ha egyszerre több helyen simogatnak az még izgatóbb, intenzívebb érzés. Plussz picit "húzott" a szó jó értelmében ( azért kívantad még jobban, mert mikor majdnem elmentél abba hagyta , majd folytatta)

Figyelmes a párod, rád hangolódik. Ez egyre jobb lesz!

Élvezd vele a szexet

N

júl. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!