Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony, törékeny, pici lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony, törékeny, pici lányok ? Mennyire birjátok a nagyobb méretet és a keményebb intenzívebb szexet?

Figyelt kérdés
Mennyire igaz az , hogy az ilyen kaliberű lányoknak feneketlen és kifáraszthatatlan a p.ncijuk és a szájuk is és a lovagló póz a kedvencük ?

2023. júl. 9. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
A legtöbb tutira nem bírja! Még az átlag testalkatúaknak is szokott fájni.
2023. júl. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

A punci mérete nem kell, hogy összefüggjön a testalkattal.

Kis, vékony lányban is volt, hogy harangoztam, olyan tág volt.

Nagyobb, kissé moletteb lánynak pedig az egyik legszűkebb puncija volt, amibe valaha is belerakhattam a farkamat.

2023. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Egy ismerősöm szerint a vékony lányok alatt nagy lyuk van, és a teltebbek szűkebbek! Én voltam már ilyennel, és olyannal is, de én nem találtam össze függést. Szerintem lehet mindkettőben szűk is, és tág is!
2023. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb darab lányok eddig inkább szűkebbek voltak. Egy volt igazán vékony, benne viszont a csuklós busszal megfordultam volna tolatás nélkül.
2023. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Attól is függ mennyire van a lány szétkefélve.
2023. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok lány vàlaszolt eddig😂
2023. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gabor49 ***** válasza:
61%
en a picilanyokat szeretem lehet őket dugni nagy és vastag szerszámmal
2023. júl. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Némi logika lehet abban, hogy egy vékony lánynak több akció volt az életében, mint egy testesebbnek, és az eredendően ugyanakkora punci jobban be van járatva.

A magam részéről azt mondom, dugjon mindenki annyit, amennyit csak tud.

42f

2023. júl. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy tágabbak és jobban bírják a vékony, törékeny, pici lányok, ők kefélnek szakadatlanul.
2023. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!