Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire kell betegnek lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell betegnek lenni ahhoz hogy valaki a saját testvérével szexeljen?

Figyelt kérdés
Hallottam egy tesvérpárról akik bevalották hogy tini korukban rendszeresen szexeltek egymással amikor a szüleik nem voltak otthon. A srác vette el a saját húgának a szüzességét. Ez mennyire beteges már? Ti el tudnátok képzelni ilyet?
szept. 7. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
nagyon beteg!
szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Eléggé. Az viszont jó kérdés és gondolkodtam már rajta, hogy mi van akkor, ha valamiért nem tudják, hogy testvérek. Szerintetek ilyenkor megkívánhatják egymást az emberek, vagy van bennünk valamilyen természetes ösztön ami miatt nem?
szept. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Beteg, de azért megnézném🤣
szept. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kornel1980 ***** válasza:
53%
Tudok rá példát, és még csak nem is cingár....de fogyatékos mind a két gyerek...
szept. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Semennyire, pláne kamaszkorban.
szept. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Gyerekkorban,és kiskamaszon előfordul sajnos
szept. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
El. Nem 1 ilyen eset van, sok ilyen emberrel beszéltem már.
szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Ahol ilyesmi előfordul, mert én is hallottam ilyent, ott mentálisan is betegek.
szept. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Nem feltétlenül azért.

Régebben is volt hogy volt egy 13 éves lány, 15 éves fiú testvér és kíváncsiságból összerakták ami van.

És ma is van ilyen.

De általánosságban ezek egyszeri alkalmak, de akkor is beteg, sokkal több testvér párnál fordul elő mint gondolnátok. Nekem nincs hugom, de ha lenne se vonzana a dolog mert hát mégis csak vérem.

Azt nem mondom hogy egy "mostoha hugicát" már nem vinnék ágyba, de ez már más téma.

Anotalk rég népszerű volt, nemrég felnéztem és teljesen elzüllött oldal, 15-16-17 évesek vannak csak akik "bi" szexuális orientáltságúak és egyből "mekkora neked?" "Van hugod?" És egyebek. Volt időm beszélni pár ilyen emberrel, és hallottam olyat hogy a srác 17 éves a huga 15 és teljesen normális kettőjük között hogy a lány kiveri neki.


Teljesen beteg az ilyen, nem tudom nálatok belefér-e egy "kiveres" testvérek között, nálam erre azt mondom jól van fiatalabban biztos, de az hogy dugjanak az több a soknál

szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a korban ha tinik nem látnak mást, csak hogy ellenkező nemü, és izgalmas és kéznél van ráadádul a bizalom 100%. Szerintem nagyon keveseknél marad ez meg tovabbra is, de ha megmarad vakamiért akkor nem csak tini hanem 20+ de akár 30+korban is meg tudhat maradni ez a fajta felfogás, hozzá állás.
szept. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!