Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy is van ez a nők többsége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez a nők többsége engedni az anál plugot a popsiba de nem akarnak anál szexet?

Figyelt kérdés
szept. 6. 07:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Más a kettő.
szept. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Popsiban van mindkettő,akkor?🤔
szept. 6. 07:36
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre van valami hivatalos statisztikád ?
szept. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a megfigyelést mekkora mintára alapozod? Az én tippem, hogy max 1, de leginkább 0.
szept. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel még nem találkoztam, de olyannal már sokkal, hogy egy ujjas fenék ujjazást imádják, de anált nem akarnak.
szept. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A plug nem mozog, kellemesen kitölt, nem hosszú. Egy faroknál a mozgás sokat ront az élményen, sokszor székelés érzetét kelti.
szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Plugot mi is használtunk/unk, de nekem magától értetődő volt hogy anál is lesz majd idővel mert páromat és engem is izgat.
szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Imádtam a plugot a fenekemben. Ha a puncim is dugva volt teljsen más volt az érzés. Jobban éreztem magamban a párom farkát.

Magát az anált nem szeretem. Utálom a mozgást, csak a kitöltő és feszítő érzést szeretem.

szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hátulról dugás közben, mindenkinek bedugtam két ujjam a seggébe, mert ez izgat. Senki nem kifogásolta, viszont többre nem is vágyom anál téren.
szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hol olvastál erről kutatást, de amúgy persze, hogy gyakoribb a plug, ujj. Baromi egyszerű, kevésbé feszít, kevésbé megy mélyre, kevésbé vált ki kakilási ingert, kevesebb előkészület kell stb. Sokkal könnyebb befogadni plugot, ujjat, mint egy péniszt.
szept. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!